بسته خبر ورزشی

بانوان خراسان جنوبی در لیگ برتر ووشو پنجم شدند

در بسته خبر ورزشی خاورستان خبرهای متنوعی از جایگاه پنجم بانوان‌ خراسان جنوبی در لیگ برتر ووشو، میزبانی قاینات در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و حضور دارترها در رقابت‌های انتخابی تیم ملی وجود دارد.

خرمشاد رئیس هیئت ووشو خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: مرحله برگشت پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر ووشو بانوان یادبود سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که در محل آکادمی ملی ووشو واقع در مجموعه ورزشی آزادی با معرفی قهرمان این دوره به پایان رسید.

به گفته وی تیم بانوان ووشو خراسان جنوبی که در بین ۶ تیم برتر جا گرفته بود با یک پیروزی و دو شکست به جایگاه پنجمی بزرگ ترین آوردگاه ووشو کشور دست یافت.

 

قاین میزبان لیگ دسته یک فوتبالیست‌های کشور

مسابقات لیگ دسته یک فوتبال مناطق کشور به میزبانی خراسان جنوبی در شهر قائن برگزار می‌شود.

به گزارش خاورستان در این ماراتن ملی تیم فوتبال انتظار قائن خراسان جنوبی به مرحله نهایی رقابت‌های لیگ مناطق کشور صعود کرد.

بر اساس این گزارش مسابقات مرحله نهایی لیگ فوتبال مناطق کشور (زیرگروه لیگ یک کشور) از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ اسفندماه جاری در شهرستان قائن برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌های کشوری تیم‌های نام آشنایی همچون گل گهر سیرجان، شهر خودرو مشهد، ایرانمهر تهران و آرمان سازه خراسان حضور دارند که می‌تواند برای خراسان جنوبی عواید فراوانی در حوزه‌های ورزشی و گردشگری داشته باشد.

نشانه گیری خال سیاه جهانی

دارترهای خراسان جنوبی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورمان اعزامی به رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ دانمارک در شیراز به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.

به گزارش خاورستان در مرحله دوم مسابقات رنکینگ‌آزاد انتخابی تیم ملی دارت جام منتظران، ورزشکاران استان سیبل رقابت‌ها را نشانه می‌روند.

براساس این گزارش این ماراتن ملی به میزبانی استان فارس در شهر شیراز از امروز در دو بخش بخش بانوان و آقایان آغاز شده و به مدت دو روز ادامه می‌یابد تا مسافران  رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ دانمارک مشخص شوند.