پیگیری خاورستان جواب داد؛

بانوان فوتبالیست خراسان جنوبی در لیگ دو

تیم فوتبال بانوان خراسان جنوبی برای اولین بار در اولین مرحله رقابت های لیگ دسته دو فوتبال حضور دارند.

به گزارش خاورستان ۱۴ تیر در گزارشی با تیتر بغض مربی با تجربه فوتبال بانوان خراسان جنوبی به دنبال موانع پیش روی تیمش ترکید روی خروجی سایت قرار گرفت.

در این گزارش خواجوی مربی با تجربه فوتبال بانوان خراسان جنوبی با اشاره به این که برای حضور تیم فوتبال بانوان در لیگ دو با همت بازیکنان و هیئت فوتبال خراسان جنوبی همه مقدمات را فراهم کردیم اما برای سرویس رفت و آمد با وجود پیگیری های متعدد و مراجعات به ورزش و جوانان و استانداری و فرمانداری نتیجه ای نگرفتیم و با توجه به محدودیت اعتباری و نبود حامی مالی توان پرداخت ۲۵ میلیون تومان برای هزینه اعزام تیم را نداریم در همین گزارش خسروی سرپرست ورزش و جوانان استان قول داد که برای اعزام تیم کمک کند.

در آخرین پیگیری خبرنگار خاورستان از وضعیت تیم خواجوی مربی تیم از اعزام به رقابت های لیگ دو خبر داد و گفت :  با حمایت اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی  سرویس رفت و آمد به این رقابت ها تامین شد.

به گفته وی رقابت های لیگ دو فوتبال بانوان به صورت منطقه ای برگزار می شود و خراسان جنوبی در این رقابت ها با تیم هایی از سنندج، بندر انزلی و کرج هم گروه است و در سنندج به مصاف این تیم ها خواهد رفت.

 

انتهای پیام/۱۳۵