دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی:

بانوی مدال آور استان در اردوی آمادگی به سر می‌برد/ ورزش تیراندازی در استان مورد بی مهری است

دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گفت: مکان سالن هیئت تیراندازی برای رفت و آمد ورزشکاران نامناسب است و والدین نیز با توجه به طولانی شدن زمان رفت و آمد و دور بودن مکان از مرکز شهر دغدغه سالن ورزشی مناسب را دارند.

ناصر سلیمانی دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: مهم‌ترین مسابقات پیش رو برای تیراندازی استان، مسابقات المپیک ریو است.
وی با بیان اینکه تیم ملی تیراندازی ۲۲ فروردین به مسابقات اعزام می‌شوند، گفت: از ۲۵ اردیبهشت مسابقات آغاز خواهد شد.
دبیر هیئت تیراندازی استان خاطرنشان کرد: نجمه خدمتی بانوی مدال آور استان هم اکنون در اردوی آمادگی المپیک به سر می‌برد.
سلیمانی، آمادگی روحی و روانی را از پیش شرط‌های ضروری برای ورزش تیراندازی عنوان کرد و افزود: مطمئنا حمایت‌ها و عدم حمایت‌ها در موفقیت یک ورزشکار بسیار تاثیرگذار است.
وی تصریح کرد: با توجه به شناختی که از خانم خدمتی داریم و تاکنون افتخارات بزرگی را برای جامعه ورزش کشور و استان کسب کرده‌اند امیدواریم که بار دیگر شاهد درخشش ایشان در مسابقات المپیک باشیم.
دبیر هیئت تیراندازی استان تصریح کرد: سال گذشته بحث استعدادیابی تیراندازی در آموزشگاه‌های سطح شهر انجام شد و این کار با مشارکت اداره ورزش و جوانان بود.
سلیمانی ادامه داد: در سال جاری نیز این استعدادیابی توسط هیئت تیراندازی صورت خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه در سال گذشته تلاش زیادی برای رفع دغدغه‌های هیئت انجام گرفت، افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلات این هیئت بحث سالن است.
دبیر هیئت تیراندازی استان تصریح کرد: مکان سالن هیئت تیراندازی برای رفت و آمد ورزشکاران نامناسب است و والدین نیز با توجه به طولانی شدن زمان رفت و آمد و دور بودن مکان از مرکز شهر دغدغه سالن ورزشی مناسب را دارند.
سلیمانی با بیان اینکه در این مورد با بی مهری اداره ورزش و جوانان مواجه بوده‌ایم، افزود: تجهیزات هیئت نیز در سه سال اخیر به روز نشده است.
وی ادامه داد: هیچ ورزشی در استان به اندازه تیراندازی افتخار و مدال کسب نکرده است، اما توجه به این ورزش بسیار اندک بوده است.
انتهای پیام/۱۰۰/ث/۴