رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور:

باید برای مخلان اقتصادی دادگاه صحرایی برگزار شود

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)گفت: مسئولان قوه قضایه باید برای مفسدین اقتصادی و اخلال گران اقتصادی دادگاه صحرایی برگزار کنند.

به گزارش خاورستان،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا ،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور امروز با حضور در دومین جلسه شورای اداری شهرستان بوکان با اشاره به اوضاع کنونی جامعه عنوان کرد: همه بزرگی برای مردم است و هر چه اشکال هم هست بی تردید برای مسئولان است.
پرویز فتاح افزود: چهل سال است بعضی از مدیران می خواهند این نظام را سرنگون کنند که این مردم نگذاشته اند و باز هم نمی گذراند.
وی ادامه داد: در این چهل سال می بایست خیلی بالا و پائین می شدیم که با درایت و هوشیاری مردم این مهم اتفاق نیفتاد چون مردم پای کارند و انقلاب و نظام خود را دوست دارند.
فتاح تصریح کرد: وقتی مردم به این خوبی پای نظام ایستاده اند وظیفه مسئولان در برابر این مردم چیست؟ امام فرمود مردم ولی نعمت هستند، یعنی آقا و ولی ما هستند، خوب وقتی انها ولی نعمت هستند باید به حرف انها گوش کنیم و به دل انها توجه کنیم که ما مسئولان متاسفانه از این اصل غافل شدیم.
وی عنوان کرد: ما باید برگردیم به مبانی نظام و روی آن ایستادگی کنیم زیرا عهد و پیمان بستیم و اگر به این اصول برگردیم و روی ان بیاستیم دیگر هیچ مشکلی نخواهیم داشت
پرویز فتاح ادامه داد: اگر مردم یک حرف های در کوچه بازار می زنند حق طبیعی انها است، ما مسئولان باید از خود خجالت آب بکشیم که طی ۴۰ سال انقلاب هیچ کاری برای این ولی نعمت های خود انجام نداده ایم
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد: مردم با صبور،متین و نجیب هستند در حالی که اگر این اتفاقات در کشورهای دیگری بود غوغا به پا می شود
وی با اشاره به وضعیت چند هفته گذشته تصریح کرد: در همین اوضاع موجود مردم ابهام دارند و ما مسئولان این ابهامات را ایجاد کردیم باید همه مسئولان و قوا بویژه مجلس بایستی پای کار باشد زیرا حضرت امام فرمود مجلس در راس امور قرار دارد پس الان که دولت عذراهای دارد این وظیفه مجلس است تا با تصمیمات انقلابی خود گره ها را باز کند.
پرویز فتاح ادامه داد: راهکار ها پیچیده نیست که نتوانیم آنان را برطرف کنیم تنها باید مسئولان به اصل خویش و همان ارمان های اصلی انقلاب برگردند و از اشراف گری و فساد دوری کنند و خادم مردم باشند، زیرا امام فرمود مسئولان خادم و نوکر مردم اند، وقتی ما مسئولان از مردم فاصله پیدا می کنیم، نمک به زخم انان می پاشیم.
وی گفت: مسئولان چرا باید اینجوری باشند، تنها منظور بنده دولت نیست، قوه قضایه، مجلس و… همه و همه از مردم فاصله گرفتیم.
این مسئول عالی کشوری تصریح کرد: الان چگونه ما باید مردم را داشته باشیم تا انان در برابر تحریم ها مقاومت کنند، بیایند انتخابات را پرشور کنند برای حرم معصومین(ع) بچه های خود را نثار کنند، ما می خواهیم مردم پای همه کارها باشند در حالی که مردم زینت المجالس نیستند انان تاج سرانقلاب و نظام هستند و باید ما مسئولان ابهامات انان را در همه حوزه ها برطرف کینم.
وزیر نیروی دولت هشتم عنوان کرد: وقتی من مسئول و دیگر مسئولان و حتی امام جمعه ها از مردم فاصله بگیریم بی تردید برای مردم ابهام به وجود می اید و امده است که بایداین ابهامات برطرف شود.
پرویز فتاح ادامه داد: راهکار ها پیچیده نیست ولی ما با دور شدن از اصل نظام سر و راز آن را که همانا مردم هستند فراموش کردیم.
این مسئول کشوری تصریح کرد: طی هفته گذشته همه حامیان نظام با سخنان انقلابی رئیس جمهور خوشحال شدند و دیدید که با این سخنان دشمن تا حدودی عقب نشینی کرد.
فتاح عنوان کرد: ما مکتب جهاد و شهادتیم، زیرا تمام منافقین ،سلطنت طلب ها را وادار کریدم برن تو گور و آشغال دانی حال استکبار این تفاله ها را از اشغال دانی ها جمع کرده که نشان از سردرگمی دشمنان انقلاب و نظام می دهد.
وی ادامه داد: استکباری که می رود روی این اشغالها و تفاله ها سرمایه گذاری می کند نشان از اوج بدبختی دشمنان این ملت است که روی تفاله های گروهک های تروریستی معاند دارد سرمایه گذاری می کند.
رئیس کمیته امداد امام (ره) عنوان کرد: با این رفتارها معلوم می شود که سپاه دشمن یک سپاه کاغذی و بدلی است در حالی که سپاه ما مردمی هستند که ۴۰ سال پای انقلاب با تمام فشارها ایستادگی کردند و با قدرت ایستاده اند.
پرویز فتاح گفت: مردم ما بچه های خود را برای انقلاب داده اند، در سرمای سرد بوکان از نبود نفت یخ می زدند، انتخابات های میلیونی برگزار کنند، تا این انقلاب دست نا اهلان نیفتد و باز هم این مهم ادامه پیدا خواهد کرد.
این مسئول ارشد گشوری افزود: اکنون اشکالاتی به وجود امده که بعضی از این اشکالات داخلی و بعضی نیز خارجی است، دشمنان ما با کت و شلوار هزاران نفر را در خاورمیانه کشتند و حامی انان در کشور نیز بیش از ۱۷ هزار نفر از شهروندان ایرانی را بدون هیچ دلیلی ترور کردند حال با رخنه در اقتصاد کشور یک جنگ تمام عیار را علیه نظام شروع کردند.
فتاح یاداور شد: ولی انگار هنوز دشمنان مردم و رهبر ایران را خوب نشناختند، زیرا ما پیرو مکتب امام حسین (ع) هستیم و در برابر هیچ ظلمی سر تسلیم فرود نمی اوریم.
وی تصریح کرد: مردم ما به خوبی می دانند پشت اشکالات به وجود امده در اقتصاد کشور چه کسانی قرار دارند و چه نقشه های برای نظام در سر می پرورانند که به حول و قوه الهی تمام این ها توسط همین مردم نقش بر اب خواهد شد
پرویز فتاح ادامه داد: ما از رئیس جمهور محترم خواهش داریم با همان اقتدار که از وی سراغ داریم با برخورد انقلابی دست به تغییرات ویژه ای در تیم اقتصادی و دیگر حوزه های دولت بزند چون این مهم اکنون نیاز است.
وی یاداور شد: یک فرهنگی در جبهه های جنگ وجود دارد که هر گاه نیروی تحت امر خیانت یا کم کاری کرد محاکمه صحرایی می شود نظامیان بر این امر اصل استوارند که در صورت گذشت زمان پرونده ممکن است تخفیف بخورد به همین خاطر با برگزاری دادگاه صحرایی فرد را فورا محاکمه می کنند.
فتاح گفت: اکنون نیز زمان جنگ اقتصادی است و مسئولان قوه قضایه باید برای مفسدین اقتصادی و اخلال گران اقتصادی دادگاه صحرایی برگزار کنندتا مردم بار دیگر به مسئولان نظام باور کنند.
وی تصریح کردک بی تردید با شیوه کنونی که قوه قضایه برای محاکمه این افراد در نظر گرفته مردم خسته و نارحت تر می شوند و صبر انان نیز لبریز خواهد شد که این اصلا برای نظام خوب نیست.
رئیس کمیته امداد حضرت امام(ره) افزود: الان مفسدان دارند با جان و مال مردم بازی می کنند و ما نیزهمین طور ساکت و ماتم زده داریم نگاه می کنیم در حالی که ما همه ابزار ها را برای مقابله با این افراد داریم پس ما نباید غصه بخریم باید عملی اقدام کنیم.
وی عنوان کرد: گفتمان دولت نیز می تواند در ارام کردن اوضاع بسیار مهم باشد، وزیر بیاید توضیح دهد، و شما نیز به عنوان رئیس جمهوری مبلغ همه واقیعت های موجود کشور را با ملت در میان بگذارید بعد می بینید این گفتار ها تا چه اندازه وضعیت اقتصادی کشور را بهبود خواهند بخشید.
پرویز فتاح افزود: شما باید به مردم بگوید چرا قیمت دلار و طلا اینجوری شد، چرا بازار خودرو به هم ریخت و … تا مردم به ما باور کنند، اکنون مسئولان ما دارند مسیر بمبست حرکت می کینم که باید برگردیم.
وی گفت: هیچ گره ای نبوده که باز نشود پس باید عقل و تدبیر و همدلی ما بی از پبش افزایش یابد تا بتوانیم از این پیچ نیز عبور کنیم
وی در پایان خاطر نشان کرد: داکنون امنیت مهم ترین فاکتور انقلاب است که با حضور و همراهی مردم ایجاد شده است در حالی که در بسیاری از کشورها میلیاردها دلار برای برقراری امنیت هزینه کنند.
انتهای پیام/