سردار شیرازی در اختتامیه سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج:

باید دست دشمن را بخوانیم و متناسب با آن آماده باشیم/لزوم انجام کار اساسی در حوزه فضای مجازی

به گزارش خاورستان، سردار شیرازی رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج با اشاره به اینکه رهبر انقلاب فرمودند جوانان امروز کمتر از جوانان دیروز نیستند گفت: تدابیر رهبری بسته به شرایط می فرمایند، تدابیر ایشان روشن است به طوری که از قبل و بعد از رهبری همواره […]

به گزارش خاورستان، سردار شیرازی رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج با اشاره به اینکه رهبر انقلاب فرمودند جوانان امروز کمتر از جوانان دیروز نیستند گفت: تدابیر رهبری بسته به شرایط می فرمایند، تدابیر ایشان روشن است به طوری که از قبل و بعد از رهبری همواره با وجود نگاه همه جانبه و اشراف به مسایل مطالبات متناسب با امکان عملیاتی کردن آنهاست.

وی با اشاره به اینکه اگر امکان عملیاتی شدن مطالبات وجود نداشته باشد مطرح نمی کنند تصریح کرد:امیدواریم بتوانیم بر این  مطالبات جامه عمل بپوشانیم.
سردار شیرازی با اشاره به اینکه در همه میدان هایی که برای انقلاب نیاز بود بسیج نقش آفرینی کرده است ادامه داد: در صحنه های مختلف همواره بسیج نقش موثر خود را ایفا کرده است.
وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس هیچی نداشتیم حتی سیم خاردار گفت:یادم نمی روم وزیر دفاع وقت به رهبری گفت قرارداد ۱۲ فروند موشک را بسته ایم، رهبری فرمودند یک فروند موشک بیاوریم و با مهندسی معکوس موشک بسازید.
وی با اشازه به اینکه تدبیر خودکفایی یکی از تدابیر رهبری بوده است ادامه داد: به عقیده رهبری تا زمانی که به خود متکی نباشیم نمی توانیم در دنیا حرفی بزنیم.
سردار شیرازی با اشاره به اینکه در فضای علمی و اکتشافات و بهداشتی روز به روز شکوفایی بیشتری در کشور ایجاد می شود ادامه داد: در بخش دفاع که وظیفه نیروهای مسلح است می بینیم که دشمن در حال ناامید شدن است، باید مجاهدت تا زمانی ادامه پیدا کند که دشمن ناامید شود.
رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی نیروهای مسلح به امر حضرت آقا و درخواست شورای عالی امنیت ملی موظف شدند کاری بکنند ادامه داد:موشک ما به پادگان عین الاسد آمریکا اثابت کرد و باعث شد آمریکا به خود بلرزد، این روندی است که شروع کردیم.
سردار شیرازی با اشاره به اینکه امروز جنگ ما جنگ نرم است عنوان کرد: جنگ سخت را بعید می دانیم و جنگ نرم بسیار سخت تر از جنگ سخت است چون وجوه آن با همه تجهیزات همه جانبه است.
وی با اشاره به اینکه فعالیت بسیج در حوزه فضای مجازی در طول چند سال اخیر بسیار قابل توجه بوده است تاکید کرد:فعالیت در این حوزه یکی از نیازهای ماست و باید در این حوزه کار اساسی انجام شود.
سردار شیرازی با بیان اینکه باید از توانمندی جوانان بسیجی در حوزه فضای مجازی بیشترین استفاده را ببریم تاکید کرد:  شرکت های دانش بنیان، صنایع دفاعی، بخش های امنیتی، سلامت و بخش های مختلف شکوفایی هایی شکل گرفته، است به ویژه در شرایط کرونایی توانستیم با کمک جوانان از این ویروس پیشگیری کنیم چرا که محور حرکت در بسیج پیشگیری است.
رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه باید دست دشمن را بخوانیم و تهدیداتش را بشناسیم تا متناسب با آن خود را آماده کنیم.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم دولت هم بتواند در شرایط ثباتی که به وجود آمده است به بسیجیان کمک کرده تا دست ما برای مقابله با کرونا باز باشد تاکید کرد: همه دولتها کارهایی را کردند و ضعف ها و قوت هایی داشتند اما امروز شرایط مهیا است و امید مردم بیشتر شده است.
انتهای پیام/۳