امام جمعه موقت خوسف:

باید دولت نسبت به حل مشکلات مردم موظف شود

امام جمعه موقت خوسف گفت:مردم باید از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی بخواهند تا دولت را موظف به حل هر چه زودتر مشکلات کرده و با دقت بر عملکرد دولت نظارت کنند .

به گزارش خبرنگارخاورستان،مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر ماه در مسجد جامع شهر خوسف به همت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد .
در این مراسم حجت الاسلام مقری امام جمعه موقت خوسف ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر ماه ، به تشریح جنایات منافقین از جمله شهادت آیت الله بهشتی و این که آن ها حدود ۱۷ هزار نفر را شهید کردند ، پرداخت.
وی افزود: دشمنان اسلام از همان ابتدا چشم دیدن سربلندی ایران اسلامی را نداشته‌اند و ترور شخصیت‌های مهم از جمله برنامه‌های سازمان سیا از ابتدای انقلاب بوده است.
امام جمعه موقت خوسف تبیین کرد: بر کسی پوشیده نیست که دشمنان و منافقان اسلام و انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون اقدام به ترور شخصیت‌های بزرگی همچون شهید بهشتی و دانشمندان هسته‌ای کشور کرده و می‌کنند.
حجت الاسلام مقری عنوان کرد: باید منافقین را معاند و محارب خواند نه منافق زیرا آن ها علنا در حال دشمنی هستند و امروز دسیسه آن ها و بی لیاقتی برخی مسئولین،جامعه را متلاطم کرده است.
وی ادامه داد: متاسفانه در این شرایط حساس برخی ها،به جای حل مشکلات مردم سعی دارند با سرگرم کردن مردم به امور بیهوده از جمله رقص و ورود زنان به ورزشگا ها و …، افکار آن ها را منحرف کنند و ما مردم هم بعضا کوتاهی می کنیم و نسبت بین عرضه و تقاضا را متوجه نشده ایم ، وقتی گرانی به وجود آمد باید مردم دست از خرید بکشند تا وضعیت به حالت عادی برگردد نه این که با افزایش خرید به گرانی کمک کنیم .
امام جمعه موقت خوسف تاکید کرد: مردم باید از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی بخواهند تا دولت را موظف به حل هر چه زودتر مشکلات کرده و با دقت بر عملکرد دولت نظارت کنند .
انتهای پیام/۱۰۱/ ۲۵/ ۱۲۷