مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

با انتخاب صالح‌ترین فرد جامعه را از مشکلات گریبان‌گیر رها کنیم

سردار غیاثی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند فقط تایید شورای نگهبان ملاک نیست مردم بگردند و صالح‌ترین فرد را و کسی که توانایی دارد این بار بزرگ را به سرمنزل مقصود برساند انتخاب کنند تا مردم از این مشکلاتی که امروز گریبان‌گیر جامعه است رهایی پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار سید هاشم غیاثی مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در یادواره شهدای جبهه مقاومت و عملیات بیت المقدس که در مرکز شهرستان درمیان برگزار شد ضمن گرامی داشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، اظهار کرد: عملیات های زیادی قبل از آزاد سازی خرمشهر توسط رزمندگان دفاع مقدس انجام و مردم خرمشهر ۳۵ روز مقاومت کردند تا در نهایت خرمشهر در عملیات بیت المقدس به پیروزی رسید.
وی به پیروزی مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی اشاره و افزود: مردم فلسطین با توکل به خدا در برابر رژیم صهیونیستی پیروز شده و صهیونیست بدون آتش بس شکست را پذیرفت.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر نیروهای مردمی غزه و فلسطین روزی با سنگ در برابر دشمن ایستادگی کردند امروز به موشک و سلاح برای دفاع از خود دسترسی دارند.
سردار غیاثی عنوان کرد: کشور ما پیشرفت های خود را در تمامی زمینه‌ها مدیون خون شهدا است.
وی اظهار کرد: شهدا با قلم خود و در قالب وصیت نامه اهداف، منویات و آرمان‌های خود را بیان کردند که نسل حاضر و آینده باید نسبت به وصیت نامه شهدایی که در دسترس است توجه داشته باشند چراکه این وصیت نامه‌ها ارتباط دهنده بین نسل حاضر و آینده است.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تداوم و دست یابی به اهداف شهدایی که با خدا عهد و پیمان بستند و شاید از آن غافل بود وظیفه خطیر و سنگینی است که باید در هر برهه‌ای از انقلاب، حقایق به خوبی درک شود و برای تبعیت از ولایت فقیه تلاش‌های خودمان را انسجام دهیم.
سردار غیاثی با بیان اینکه جامعه مدیون خون شهدا است، بیان کرد: اگر شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم نبودند امروز سرنوشت ما مشخص نبود.
وی افزود: شهادت یک جریان توقف ناپذیری است و تا زمانیکه ما در مبانی خودمان با استکبار مشکل داریم باید در میدان باشیم.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید با شهدا عهد و پیمان ببندیم که تحقق آرمان‌های بلند آنها را دنبال کنیم.
سردار غیاثی در مورد شهدای مدافع حرم و روحیات مدافعان، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند جوانان کنونی ما چه بسا از جوانان دوران دفاع مقدس بهتر هستند بلکه در عرصه های مختلف پیش قدم بوده و این روحیات در شهدای مدافع حرم بسیار مشاهده شده است.
وی عنوان کرد: مدافعان حرم افرادی آگاه، بصیر، زمان شناس و حضور هوشمندانه در میادین داشتند.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: گروه های تکفیری هدفی جز تفرقه بین کشورهای مسلمان و اینکه مسلمانان را افرادی خشن نشان دهند ندارند.
سردار غیاثی به انتخابات اشاره و اظهار کرد: مهمترین اتفاق سال ۱۴۰۰ انتخابات است. بسیاری از ماها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی طی این ۴۲ سال شرایط را درک کردیم. انقلاب می‌تواند تهدید و فرصت باشد. بعضی از روئسای جمهور که نگاه انقلابی داشتند و نگاهشان رفع مشکلات مردم بود توفیقات خوبی برای کشور داشته و برخی از افرادی که نگاهشان به خارج بود و انسجامی برای انجام کارها نداشتند شرایط خوبی در کشور مشاهده نکردیم.
وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند فقط تایید شورای نگهبان ملاک نیست مردم بگردند و صالح‌ترین فرد را و کسی که توانایی دارد این بار بزرگ را به سرمنزل مقصود برساند انتخاب کنند تا مردم از این مشکلاتی که امروز گریبانگیر جامعه است رهایی پیدا کنند.
انتهای پیام/۱۲۷