جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه:

با ایمان، مجاهدت و مدیریت انقلابی می‌توان دشمن را در جنگ اقتصادی ناکام گذاشت

جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه دشمن اقتصاد ما را نشانه گرفته است، گفت: ما باید با ایمان، مجاهدت و مدیریت انقلابی خود، دشمن را در جنگ اقتصادی ناکام بگذاریم و در این راه نیازمند حرکت و تلاش هستیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار مجیدرضا حسن‌زاده جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه صبح امروز در مراسم اهدای ۲۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان خراسان جنوبی توسط قرارگاه شهید ناصری، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در دنیا عزت آفرین و مایه مباهات است و در سایه تلاش، مجاهدت، ایمان، اخلاص و مدیریت‌های انقلابی و جهادی به دست آمده است.
وی با شاره به اینکه این مردم بودند که به ندای آسمانی و فرمایشات ائمه لبیک گفتند و در رکاب ولایت قدم گذاشتند، افزود: امروز هیچ دشمنی جرأت نمی‌کند نگاه خصمانه‌ای به کشور ایران داشته باشد.
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: هدف دشمن و استکبار جهانی مقابله با جمهوری اسلامی است زیرا انقلاب اسلامی خیزش عمومی و بیداری امت‌ها را ایجاد و صحنه را بر دشمنان تنگ کرده است.
حسن زاده با اشاره به اینکه دشمن اقتصاد ما را نشانه گرفته است، خاطرنشان کرد: ما باید با ایمان، مجاهدت و مدیریت انقلابی خود، دشمن را در جنگ اقتصادی ناکام بگذاریم و در این راه نیازمند حرکت و تلاش هستیم.
وی با بیان اینکه اگر دست به زانوی خود بگیریم و از خارج مرزها قطع امید کنیم مطمئن باشید به بهترین نتایج خواهیم رسید، افزود: همه ما و تمام مسئولان باید دست در دست هم دهیم تا بتوانیم قدم‌های خوبی را برداریم و دشمن را در این عرصه نیز ناکام بگذاریم.
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) در خراسان‌جنوبی در بحث محرومیت‌زدایی فعالیت‌هایی را انجام داده‌است، گفت: طی یک سال گذشته در بحث‌ آبخیزداری و بندهای خاکی کارهای خوبی انجام شده است.
حسن زاده با اشاره به اینکه ۸ بند خاکی در روستاهای مرزی احداث شده و تا پایان سال بندهای دیگری را احداث خواهیم کرد، افزود: با توجه به کاهش نزولات آسمانی، سعی داریم امید را در دل روستاییان زنده کنیم تا به مهاجرت به شهرها فکر نکنند.
وی به ساخت ۴۰ و تعمیر ۲۰۰ واحد مسکونی و کمک به ساخت ۱۰ مسجد اشاره کرد و افزود: احیای قنوات، توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم و تهیه ۱۱۵ هزار بسته لوازم‌التحریر از دیگر اقدامات این قرارگاه است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون ۹۰۰ سری جهیزیه تهیه و در اختیار زوج های جوان قرار گرفته است، افزود: طرح آبرسانی به منطقه خوشاب تهیه شده و تلاش می‌کنیم با همراهی و همکاری مسئولان این طرح اثرگذار را که سبب آبرسانی به ۲۵ روستای خراسان‌جنوبی می‌شود را عملیاتی کنیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲