با حضور خدام کاروان زیر سایه خورشید؛ جشن میلاد امام رضا(ع) در امامزادگان باقریه برگزار می‌شود

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) با حضور کاروان زیر سایه خورشید در امامزادگان باقریه (ع) بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت‌الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با شب میلاد امام رضا(ع) جشن میلاد امام رضا(ع) با حضور خدام رضوی کاروان زیر سایه خورشید در محل امامزادگان باقریه(ع) بیرجند برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه سخنران این مراسم از سخنرانان کاروان زیر سایه خورشید است افزود: این مراسم با هماهنگی رئیس جمعیت جوانان سرزمین خورشید برگزار می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند با بیان اینکه مداح این مراسم ابوالفضل نوفرستی است یادآور شد: اجرای گروه سرود تواشیح میثاق یکی دیگر از برنامه‌های این مراسم است.
خدایی برپایی کاروان شادی را یکی دیگر از برنامه‌های شب میلاد امام رضا(ع) عنوان کرد و گفت: این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
به گفته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند در حاشیه برگزاری مراسم ولادت امام رضا(ع) برای ۱۲ زوج جوان در جوار امامزادگان باقریه(ع) خطبه عقد جاری می‌شود.
انتهای پیام/۳