سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی مطرح کرد:

با همدلی و اتحاد همه مشکلات کشور برطرف خواهد شد

خراسان جنوبی سرپرست پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی با بیان اینکه با همدلی و اتحاد همه مشکلات کشور برطرف خواهد شد،گفت: دشمن به دنبال برهم زدن امنیت کشور است و دانشجو معلمان می‌توانند تحلیل گران خوبی در جامعه باشند.

به گزارش خبرنگار خاورستان ،حجت الاسلام والمسلمین جواد اکبری مطلق، شنبه شب ۱۲ آذر در مراسم روز دانشجو، در جمع دانشجویان پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی، با تاکید بر اینکه اعتراض بدون تحلیل برای همه ساده است، اظهار کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای برهم زدن امنیت کشور می‌کند.

وی بیان کرد: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین اقوام ایرانی و کمرنگ کردن اتحاد و همدلی بین مردم کشور است، اما با روشنگری رهبر معظم انقلاب و فهم و شعور سیاسی مردم جمهوری اسلامی تاکنون موفق نشده‌اند.

اکبری مطلق با بیان اینکه اگر همدلی و اتحاد در کشور حاکم شود، همه مشکلات بر طرف خواهد شد و با همدلی می‌توانیم کشوری آزاد و آباد داشته باشیم، تصریح کرد: معلمی شغلی با برکت است و به عمر انسان برکت می‌دهد.

سرپرست پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی افزود: مسیولین پردیس فردوس در اوج سختی این دانشگاه با فراهم کردن زیر ساخت‌های مورد نیاز، زمینه حضور ۲۷۰ دانشجو را فراهم کردند.

اکبری مطلق گفت: فردوس ظرفیت پذیرش یک هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان را دارد که برای سال آینده پیگیر این موضوع هستیم.

حمیده خادمی، رئیس دانشگاه فرهنگیان واحد بنت الهدی صدر شهرستان فردوس نیز گفت: دانشجو باید علاوه بر اینکه طالب علم باشد، با روشن بینی محیط دانشگاه و جامعه را پویاتر کند.

وی تصریح کرد: سعی کردیم در این دانشگاه از مطالبه گری دانشجویان استقبال کنیم و پاسخگو باشیم و در بحث تأمین نیروی انسانی در کشور با بحران مواجه بودیم که با کار جهادی در شهرستان و همت دانشجویان و تحمل کاستی‌ها در روزهای ابتدایی سال تحصیلی این امر مرتفع شد.

خادمی بیان کرد: در حال حاضر در دانشگاه فرهنگیان واحد بنت الهدی صدر شهرستان فردوس ۵۰۰ دانشجو از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در حال تحصیل هستند که از این تعداد ۱۰۰ رتبه زیر هزار و ۵ رتبه دو رقمی هستند.

انتهای پیام