استاندار خراسان جنوبی خبر داد:

بخش ها و روستاها، مقصد دور دوم سفرهای شهرستانی

استاندار خراسان جنوبی گفت: بخش ها و روستاها، مقصد دور دوم سفرهای شهرستانی است.

به گزارش خاورستان، دکتر قناعت با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران و در جریان سفر به شهرستان قاینات، خاطرنشان کرد: با توجه به این که دور اول سفرهای شهرستانی تمام شده، برای دور دوم به گونه ای برنامه ریزی شده که بیشتر در روستاها حضور پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: در این دور از سفرها اولویت با بازدید از پروژه های نیمه تمامی است که در اولویت مطالبات و درخواست های مردم قرار دارد.

استاندار با اشاره به اینکه دور دوم سفرها با حضور در مناطق عشایری و روستاهای مرزی شهرستان نهبندان آغاز شده، گفت: برای سفر امروز هم حضور در روستاهای تیغدر، آفریز، شهرک هاشمیه، شاهیک، بیهود، نوغاب حاجی آباد، تیغاب و قومنجان برنامه ریزی شده است.

قناعت ادامه داد: بخش عمده ای از مشکلات عنوان شده در این سفر، مربوط به سالن های ورزشی، بهسازی جاده، تقویت شبکه های برقرسانی و… بود که بررسی شد.

به گفته وی؛ احداث پل شاهیک و ایمن سازی ورودی شهر قاین، تکمیل میادین ورودی شهر قاین و میدان ورودی آرین شهر هم از پروژه هایی است که امروز بازدید شد.

وی متذکر شد: با تصمیماتی که اتخاذ شد، پروژه ایمن سازی ورودی شهر قاین و احداث پل شاهیک تا خردادماه سال ۱۴۰۲ به اتمام می رسد.

استاندار درخصوص مطالبه مردم برای تکمیل سالن ورزشی نوغاب حاجی آباد هم گفت: برای تأمین اعتبارات مورد نیاز این پروژه تصمیم گیری شد تا بخشی از دغدغه های مردم منطقه مرتفع گردد.

قناعت ادامه داد: بازدید از چند پروژه در شهر اسفدن هم از برنامه های این سفر است.

 

انتهای پیام/۳