مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

بدحالی تعدادی از دانش‌آموزان یک مدرسه در بیرجند/حال دانش‌آموزان مساعد است

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 13 نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه برکت مهرشهر بیرجند امروز به علت بدحالی به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی آنان مساعد است.

به گزارش خاورستان، امروز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱، تعدادی از دانش آموزان مدرسه برکت یک در منطقه مهرشهر بیرجند دچار بدحالی شده‌اند که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده‌ شده‌اند. بر اساس گزارشات رسیده حال عمومی دانش آموزان مساعد است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این باره به خبرنگار ما گفت: به ما اطلاع دادند که در دبستان دخترانه برکت مهرشهر بیرجند بوی گازی استشمام شده است که با ترس و استرس که برای دانش‌آموزان ایجاد شده بود به اورژانس اطلاع ‌می‌دهند و دانش آموزان بدحال به بیمارستان منتقل می‌شوند.

سید علیرضا موسوی‌نژاد با اشاره به انتقال ۱۳ دانش آموز به بیمارستان، افزود: از این تعداد هشت نفر در همان مرحله اول مرخص شدند و از پنج نفر دیگر پس از تست آزمایش سه نفر ترخیص شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲ نفر دانش آموز دیگر بخاطر بیماری زمینه‌ای باید چند ساعت دیگر هم تحت مراقبت باشند و بعد ترخیص خواهند شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به علت بروز موضوع ایجاد شده برای برخی دانش آموزان، گفت: تا الان با توجه به بررسی‌هایی که صورت گرفته در مدرسه عامل خاصی را هنوز پیدا نکردند؛ لذا تاکنون گزارش قطعی نسبت به وجود ماده خاص و غیرمتعارف ارائه نشده است.

 

انتهای پیام/۱۰