امیر فولادی:

بدخواهان ایران نتوانستند مدال طلای جواد فروغی را کمرنگ کنند/ تشریح دو ماموریت اصلی اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح گفت: بدخواهان ایران اسلامی در تلاش بودند تا با حاشیه سازی کسب مدال المپیک توسط جواد فروغی را کمرنگ کنند.

به گزارش خاورستان، امیر سرتیپ دوم ستاد جمشید فولادی رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، درباره این اداره و وظایف آن گفت: در حوزه ورزش در نیرو‌های مسلح دو ماموریت اصلی داریم. نخست، حفظ و ارتقای آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح به منظور ارتقای توان رزمی آن هاست که آمادگی جسمانی یکی از ارکان اصلی آن به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: مسئولیت دوم ما، برون سازمانی است که باید در راه توسعه ورزش قهرمانی و همگانی گام برداریم. در این راستا، مسئولان تربیت بدنی و ورزش نیرو‌های مسلح باید این مسئولیت را برعهده خود بدانند که می‌توانند در ورزش کشورمان موثر باشند. این تاثیر در مواردی همچون کسب مقام ها، مدال‌ها و کسب افتخار برای کشورمان مشهود است. البته برنامه داریم تا در حوزه‌های مذکور با نهایت سعی و تلاش بتوانیم این خدمات را برای جامعه هدف خود به خوبی اجرا کنیم.
امیر فولادی گفت: آقای جواد فروغی یکی از کارکنان زبده و پرافتخار کشورمان توانست مدال طلای المپیک را کسب کند و باعث شد تا پرچم کشورمان در المپیک برافراشته شود.
رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح درباره اینکه برخی از کسب مدال توسط جواد فروغی خوشحال نشدند و حاشیه سازی کردند، گفت: برخی از افرادی که معاند نظام و کشورمان هستند و چشم دیدن جمهوری اسلامی ایران به خصوص سربازان کشورمان را ندارند همواره به دنبال این هستند تا چنین موفقیت‌هایی را کمرنگ نشان دهند.
وی ادامه داد: افراد بدخواه ایران اسلامی در این عرصه هم به دنبال بهانه بودند تا با حاشیه سازی کسب مدال توسط جواد فروغی را کمرنگ کنند. اما چون این بدخواهان همواره در راه باطل قدم برمی دارند همچون گذشته نتوانستند این نیرنگ خود را به ثمر بنشانند و جواد فروغی با لطف خداوند توانست با افتخار مدال طلا را کسب کند و باعث افتخار کشورمان شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام/۷