نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

برخی مشکلات استان، سراسری است/ کفگیر دولت به ته دیگ خورده

خسروی گفت: در حالی که رئیس جمهور قبلی، یکسره از خزانه خالی و دولت قبل سخن می گفت، اما رئیس جمهور فعلی یا در این خصوص سخنی نگفته و یا تنها اشاره کرده است. اما واقعا مشکلات کشور زیاد است و کفگیر دولت هم به ته دیگ خورده است و تامین برخی هزینه ها واقعا سخت است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل پزشکی قانونی استان، اظهارکرد: جمهوری اسلامی در دنیا وضعیتی دارد، که هیچ کشوری ندارد، چرا که همه دنیا علیه او هستند، اما به برکت خون شهدا، این دشمنی ها راه به جایی نبرده است.

وی افزود: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی طی این ۴۳ سال، این است که علی رغم همه دشمنی ها در حوزه های متعدد اقتصادی، سیاسی، نظامی و …؛ نه تنها خودش را بلکه سایر کشورهای اسلامی را هم حفظ کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات موجود در استان، سراسری و به علت کمبود اعتبار است، بیان کرد: در حالی که رئیس جمهور قبلی، یکسره از خزانه خالی و دولت قبل سخن می گفت، اما رئیس جمهور فعلی یا در این خصوص سخنی نگفته و یا تنها اشاره کرده است. اما واقعا مشکلات کشور زیاد است و کفگیر دولت هم به ته دیگ خورده است و تامین برخی هزینه ها واقعا سخت است.

خسروی بیان کرد: در حالی که یکی از موفقیت های دشمن، ما را به دو گروه اصلاحطلب و اصولگرا تبدیل کرده است، اما باید همه ما برای برای پیشبرد اهداف کشور و نظام، از استعدادها استفاده کنیم.

وی افزود: اگر مشکلات و کاستی هایی در حوزه پزشکی قانونی وجود دارد که بهتر است توسط شخص نماینده دنبال شود، آن را منتقل کنید تا مورد پیگیری قرار بگیرد.

محمدعلی توکلی مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی هم در این دیدار، گزارشی از فعالیت های اداره کل پزشکی قانونی استان ارائه کرد.

 

انتهای پیام/۷