سخنگوی کمیسیون فرهنگی مطرح کرد؛

بررسی دغدغه های کسب وکارهای فضای مجازی با وزیر پیشنهادی ارتباطات

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جزئیات نشست این کمیسیون با وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بررسی موضوع حمایت از کسب وکارهای فضای مجازی یکی از محورهای اصلی این نشست بود.

به گزارش خاورستان، مجید نصیرایی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص جزئیات نشست صبح امروز کمیسیون فرهنگی با عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این جلسه وزیر پیشنهادی ICT برنامه‌ها و اولویت‌هایی که در دستور کارشان قرار دارد را با اعضای کمیسیون فرهنگی مطرح و تشریح کردند و همکاران ما در این کمیسیون نیز موضوعات مدنظر خود را با وزیر پیشنهادی در میان گذاشتند.
وی گفت: دو محوری که مهمترین مباحث جلسه امروز را به خود اختصاص داد بحث شبکه ملی اطلاعات و نیز حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی بود که از دغدغه جدی و از اهم موضوعات این جلسه محسوب می‌شود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: خوشبختانه در برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات به موضوع شبکه ملی اطلاعات پرداخته شده است.
وی افزود: موضوع حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی یکی از دغدغه‌های اصلی است که در کمیسیون فرهنگی به طور جدی به آن پرداخته شده و مباحث مدنظر به وزیر پیشنهادی ICT منعکس شد.
منبع: مهر
انتهای پیام/۱۰