معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:

برنامه اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی اعلام شد

زمزم از اعلام برنامه فیلم‌های هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در استان همزمان با سی و نهمین جشنواره فیلم فجر کشور خبر داد.

به گزارش خاورستان، سید علی زمزم معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان این خبر عنوان کرد: فیلم های اعلام شده از چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) تا ۲۲ بهمن ماه در محل سینما فردوسی بیرجند به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گفته وی، چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه در دو سانس، فیلم “منصور” به نویسندگی سیاوش سرمدی در ساعت ۱۵ و فیلم “خط فرضی” به نویسندگی فرنوش صمدی در ساعت ۱۸ اکران خواهد شد.
زمزم با اشاره به این که پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه، در سانس اول “گیج گاه” به کارگردانی عادل تبریزی و “تی تی” به کارگردانی آیدا پناهنده اکران می شوند، اضافه کرد: علاقه مندان جمعه ۱۷ بهمن ماه می توانند ساعت ۱۵ فیلم “زالاوا” به کارگردانی ارسلان امیری و ساعت ۱۸ “شیشلیک” به کارگردانی محمدحسین مهدویان را تماشا کنند.
وی از اکران “روشن” سید روح اله حجازی و “روزی روزگاری در آبادان” حمیدرضا آذرنگ در دو سانس شنبه ۱۸ بهمن ماه، سخن گفت و افزود: “تک تیرانداز ” علی غفاری و “مصلحت” حسین دارابی نیز یکشنبه ۱۹ بهمن اکران می شوند.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به اکران فیلم های “مامان” به کارگردانی آرش انیسی و “ابلق” به کارگردانی نرگس آبیار در دوشنبه ۲۰ بهمن ماه اشاره کرد و ادامه داد: سه شنبه ۲۱ بهمن ماه، سینما فردوسی بیرجند میزبان فیلم “یدو” به کارگردانی مهدی جعفری و “رمانتیسم عماد و طوبا” به کارگردانی کاوه صباغ زاده خواهد بود.
زمزم خاطرنشان کرذ: در روز آخر جشنواره، “بی همه چیز” به کارگردانی محسن قرایی و “ستاره بازی” به کارگردانی هاتف علیمردانی اکران می شوند.
وی با بیان این که علاقه مندان می توانند یک روز قبل از اکران فیلم مورد نظر، نسبت به تهیه بلیت از طریق درگاه های cinemaTicket.org و irantic.com اقدام کنند، اضافه کرد: با توجه به محدودیت های بیماری کرونا، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی هر سانس با ظرفیت محدود ۳۰ درصد خواهد بود.
به گفته وی پس از خرید بلیت از طریق سامانه‌های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما، می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قیمت بلیت برای استان خراسان جنوبی، ۲۰ هزار تومان تعیین شده است.
انتهای پیام/۴