بسته خبر ورزشی

برنامه زغال سنگ طبس در هفته هشتم و نهم لیگ برتر هندبال / نتایج رقابتهای فوتسال و والیبال خراسان جنوبی

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهای متنوعی از اعلام برنامه هفته و هشتم مسابقات لیگ برتر هندبال کشور، اعلام نتایج رقابت های فوتسال و والیبال ، حضور روشندلان در جشنواره استعدادیابی ، حضور بانوی فوتبالیست در اردوی ملی و دوره داوری درجه ۳ فوتوالی وجود دارد.

به گزارش خاورستان تیم هندبال زغال سنگ پروده طبس در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور روز یکشنبه ۱۳ آذر  ساعت ۱۶  مهمان تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون خواهد بود.
بر اساس این گزارش در ادامه دور رفت لیگ برتر  در هفته نهم مسابقات نماینده طبس در لیگ برتر روز ۱۸ آذر ساعت ۱۶ درسالن ۵اردیبهشت میزبان تیم سپاهان نوین اصفهان خواهد بود.
زغال سنگ طبس تا کنون در ۷ بازی با کسب ۷ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رقابت های باشگاه های کشور قرار دارد.

قهرمانی نونهالان زغالسنگ طبس

تیم فوتسال نونهالان زغالسنگ طبس با پیروزی در فینال مسابقات فوتسال قهرمانی رده سنی نونهالان استان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی استان رسید.

به گزارش خاورستان نونهالان زغالسنگ طبس در بازی پایانی با نتیجه شش بر صفر تیم کویر آرنا بشرویه را با شکست بدرقه کردند.

بر اساس این گزارش این مسابقات با حضور ۹ تیم به مدت چهار روز در سالن شهید الهی طبس برگزار شد و در دیدار رده‌بندی تیم فوتسال نونهالان گلشن فود طبس موفق شد با شکست شش بر یک بسیج فردوس به مقام سوم مسابقات دست پیدا کند.

دوره داوری درجه ۳ فوتوالی

دوره داوری درجه ۳ فوتوالی در طبس برگزار شد.

به گزارش خاورستان به همت هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی خراسان جنوبی، دوره داوری درجه ۳ داوری با شرکت ۲۹ شرکت کننده به میزبانی شهرستان طبس برگزار شد.

بر اساس این گزارش مدرسی این دوره را  ابوالفضل داوطلب و حبیب مقیمی بر عهده داشتند.

روشندلان استان در جشنواره بزرگ‌استعدادیابی

بزرگترین کاروان ورزشی نابینایان و کم بینایان استان در جشنواره بزرگ استعداد یابی حضور دارند.

غلامی سرپرست هیئت نابینایان و کم بینایان خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: در راستای اجرای تقویم ورزشی فدراسیون،بزرگترین کاروان ورزشکاران نابینا و کم بینای استان در سه رشته ورزشی دو ومیدانی،شطرنج،گلبال و در دو گروه آقایان و بانوان به استان مازنداران شهرستان بابلسر اعزام شد.

به گفته وی این ورزشکاران که از ماههای گذشته تحت آموزش های تخصصی و بدنسازی حرفه ای قرار گرفته اند با هدف شرکت در جشنواره بزرگ استعدادیابی زیر ۲۰ سال و مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی رفتند.

وی افزود:تیم های اعزامی از شهرستان های بیرجند و طبس بودند و تا ۱۵ آذرماه در این رویداد ملی حضور دارند.

حضور بانوی فوتبالیست در اردوی ملی

بانوی فوتبالیست خراسان جنوبی در اردوی تیم ملی زیر ۱۷ سال حضور یافت .

به گزارش خاورستان با توجه به برگزاری دومین اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال بانوان کشور،  امینه هاشم زاده فوتبالیست خوش آتیه شهرستان نهبندان به عنوان نماینده خراسان جنوبی به این اردو دعوت شد.

اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال بانوان،به میزبانی استان تهران برگزار شد.

قهرمانی فوتسالیست های جوان شهرداری طبس

مسابقات فوتسال قهرمانی رده سنی جوانان استان خراسان جنوبی با قهرمانی تیم فوتسال شهرداری طبس به پایان رسید.

به گزارش خاورستان تیم فوتسال شهرداری طبس در اخرین بازی خود نماينده فردوس را با نتیجه سه به دو شکست داد و بدون باخت با ۱۲ امتیاز به مقام  قهرمانی مسابقات فوتسال جوانان استان دست پیدا کرد.

براساس این گزارش  این مسابقات با شرکت ۵ تیم به مدت سه روز به میزبانی باشگاه ایران جوان بیرجند در سالن شهیدین قاسمی بیرجند برگزار شد.

هفته دوم دوربرگشت واليبال خراسان جنوبی

نتایج هفته دوم دور برگشت والیبال آقايان  خراسان جنوبي گراميداشت شهداي امنيت اعلام شد.

به گزارش خاورستان در هفته دوم گروه الف  دوربرگشت مسابقات ليگ واليبال آقايان استان خراسان جنوبي گراميداشت شهداي امنيت راه وشهرسازي بيرجند با نتیجه ۳ بر صفر ثامن خوسف را از پیش رو برداشت و باشگاه دانش واليبال قاین ۳ بر ۲ باشگاه واليبال صنعت کویر بیرجند را شکست داد.

در گروه ب نیز تیم‌های دخيل العباس بشرويه ۳ بر صفر  باربري سرایان و بوم گردي حلوان طبس ۳ بر یک  مديران خودروطبس را شکست داد.