برنامه های هفته خبرنگار در خراسان جنوبی تشریح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به تشریح برنامه های هفته خبرنگار در استان پرداخت.

به گزارش خبرنگار خاورستان،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، علی فرخنده با بیان این که به دلیل همزمانی روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی با ایام تاسوعا و عاشورا، امسال با برنامه هایی متفاوت این روز را گرامی خواهیم داشت، ادامه داد: سه شنبه ۱۸ مردادماه، دیدار اصحاب رسانه استان با نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در ادامه این برنامه، دیدار و عرض خداقوت به تعدادی از رسانه های استان انجام خواهد گرفت، اضافه کرد: پنجشنبه ۲۰ مردادماه، نشست اصحاب رسانه با استاندار در صبح و غبارروبی مزار شهدا در ساعت ۵ عصر انجام می گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به حضور منسجم اصحاب رسانه در نماز جمعه ۲۱ مردادماه، اشاره کرد و افزود: شنبه ۲۲ مردادماه، صبح و عصر، دیدار و عرض خداقوت به رسانه ها را خواهیم داشت.

فرخنده با اشاره به برگزاری یادواره شهدای رسانه در محل حسینیه جماران با همکاری هیات رزمندگان اسلام، ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه ۲۲ مردادماه، عنوان کرد: این برنامه با توجه به قرار گرفتن در ایام محرم و با هدف بزرگداشت مقام شهید صارمی و شهید محمدناصر ناصری، برای اولین بار در استان برگزار خواهد شد.

وی یادآورشد: در این مراسم از خانواده شهدا و جانبازان رسانه نیز تقدیر می شود.

فرخنده خاطرنشان کرد: دیدار با رسانه های شهرستان ها، دیدار با خانواده شهدا رسانه، تجلیل از پیشکسوتان رسانه و مانور رسانه ای جهاد تبیین با محوریت نماز، امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان از دیگر برنامه های این ایام است.