نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:

برکت جهادی ولایت‌فقیه هدایتگر همه ما است

آیت الله عبادی گفت: از شجره طیبه ولایت بهره برداری می کنیم در حالی که کاری نکردیم و باید بدانیم برکت جهادهای آنها هدایت همه ما است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با خادمان حرم مطهر رضوی اظهار داشت: در کنار تمام نعمت‌ها، ابوترابی‌ها که این همه زحمات و مشقت‌ها را تحمل کردند و زحمت کشیدند و ما از این نعمت ولایتمداری بهره‌برداری می‌کنیم.
وی گفت: از شجره طیبه ولایت بهره‌برداری می‌کنیم در حالی که کاری نکردیم؛ برکت جهادهای آنها هدایت همه ما است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی افزود: کسی می‌خواهد مانند سید علی اکبر ابوترابی شکنجه‌ها را برای اسلام تحمل کند؛ این انوار مقدسه تنها یک سلام از دور نیست بلکه آنهایی که مسلمانانی نیستند هم ائمه اطهار(ع) ما را قبول دارند.
آیت الله عبادی تصریح کرد: آن چیزی که مهم است فراموش نکنیم نعمت‌هایی که خدا داده و باید قدر آن را بدانیم؛ قدر دانستن بحث لفظی نیست باید عمل کرد.
وی ادامه داد: رای دادیم درست اما برای اینکه گران فروشی و کم فروشی نکنیم چه می‌کنیم آبروی دین و اسلام در دست ما است اگر دم از امام رضا(ع) بزنیم ولی خدمت خوبی به مردم نکنیم آبروی امام هشتم را بردیم.
ابراهیمی مسئول کانون‌های خادم یاران رضوی در خراسان جنوبی نیز افزود: حماسه حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ جای تبریک دارد و امیدواریم مایه خیر و برکت برای کشور باشد.
ابراهیمی با بیان اینکه عطر رضوی با حضور پرچم منور امام هشتم پراکنده شده است گفت: سنت حسنه به نام کانون خادم یاران رضوی پایه گذاری شده و منشا خیر و برکت است و با انگیزه امام رضایی در استان سازماندهی شدند.
وی بیان کرد: هدف از این کانون‌ها نیز ایجاد امیدآفرینی و توانمندی در اقشار محروم جامعه است و کانون های ما به صورت مستمر با توجه وظایف خود خدمت رسانی می کنند.
مسئول کانون خادم یاران رضوی در خراسان جنوبی با بیان اینکه خدمات در ۱۲۵ کانون فرهنگی رضوی انجام می شود تصریح کرد: توزیع ۷۸ کپسول اکسیژن در بیمارستان ها، پویش تعمیر منازل، جشن‌های زیر سایه خورشید، دادن اطعام به محرومان، پرداخت ۱۲۰ فقره وام جهیزیه، انجام دو فقره وقف، پرداخت وام به صنایع دستی، ازدواج آسان و نذر امام برای آزادسازی مادران زندانی جرائم غیرعمد از جمله برنامه های کانون در استان بوده است.
همچنین حجت‌الاسلام مصطفی موحدیان، مُبلغ اعزامی حرم مطهر رضوی نیز در این دیدار بیان کرد: استان خراسان جنوبی ولایتمدار حضور باشکوهی در پای صندوق‌های رای داشت و به فرمایش رهبری لبیک گفت.
وی با بیان اینکه هر چقدر به این مردم خدمت کنیم کم است و این وظیفه ما را سخت تر می کند گفت: کاروان زیر سایه خورشید در کنار عطر رضوی، کلام امام رضا(ع) به سمع و جان عاشقان می رساند.
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید افزود: مرحوم ابوترابی مفسر حقیقی قرآن است که شکنجه‌های مختلف دید ولی جز نام حضرت زهرا(س) چیزی نداشت و باید الگوی خود را همچین کسانی قرار دهیم.
موحدیان تصریح کرد: کاروان زیر سایه خورشید در کنار احساس و شور و شعف که دارد این احادیث امام رضا(ع) در سراسر کشور را پخش می کند.
انتهای پیام /۳