رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد؛

برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن به دو شیوه خودرویی خانوادگی و در بستر فضای مجازی

حجت‌الاسلام ملایی گفت: مراسم راهپیمایی خودرویی در مرکز استان ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 22 بهمن از تقاطع بلوار امام رضا(ع) و صیاد شیرازی آغاز می‌شود.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه نهایی برنامه ریزی بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ضرورت توجه به سلامت مردم، ویژه برنامه های شب و روز یوم الله ۲۲ بهمن به صورت متفاوت از سنوات گذشته برگزار خواهد گردید.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه هایی که در پیش داریم مراسم “صبر و شکر” و گلبانگ الله اکبر است که در شب ۲۲ بهمن به صورت سراسری برگزار می‌شود و در ساعت ۲۱ همزمان با سراسر کشور، با همت کارگروه های نیروهای مسلح، ارتش، بسیج، شهرداری، مساجد و اماکن مقدسه آسمان بیرجند و سایر شهر های استان نور باران خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: جهت بزرگداشت یوم الله بهمن نیز تدابیر و ابتکارات خاصی توسط شورا اتخاذ شده که راهپیمایی خودرویی خانوادگی در سراسر استان به شیوه مقتضی و حسب اطلاع رسانی هر شهرستان و راهپیمایی مجازی، اجرای سرود در میادین مهم شهر از راههای جایگزین جهت حضور و مشارکت حداکثری مردم در مراسم جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. و مردم از هم اکنون می‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتی fajr.ccoip.ir در راهپیمایی مجازی شرکت کنند.
حجت‌الاسلام ملایی در خصوص راهپیمایی خودرویی گفت: مراسم راهپیمایی خودرویی در مرکز استان ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۲ بهمن از تقاطع بلوار امام رضا(ع) و صیاد شیرازی آغاز و در امتداد خیابان پاسداران تا مزار شهدای گمنام خیابان پاسداران ادامه خواهد یافت که در این خصوص از مردم انقلابی و همیشه در صحنه دعوت می‌شود ضمن تزئین خودروها با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تصاویر امامین انقلاب اسلامی و پرچم های الوان حضوری با صلابت و پرشور به نمایش بگذارند.
وی، پایان‌بخش برنامه‌های دهه فجر ۹۹ را مراسم رسانه ای با جمعیت محدود اعلام و اظهار کرد: رأس ساعت ۱۲:۳۰ ظهر یوم الله ۲۲ بهمن سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین کشور به صورت زنده از شبکه‌هایی رادیویی و تلویزیونی استان پخش خواهد شد.
انتهای پیام/۴