معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

برگزاری جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی در ۲۷ اردیبهشت ماه / ارسال بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: سومین جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی همزمان با مراسم گرامیداشت پرفسور معتمد نژاد؛ پدر علم ارتباطات در 27 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

عباسعلی بهاری؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: سومین جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی همزمان با مراسم گرامیداشت پرفسور معتمد نژاد؛ پدر علم ارتباطات در ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: ۳۵۱ اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان ارسال شده که ۳۲ اثر مربوط به بخش موضوعی خشکسالی است.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: این آثار توسط ۸۰ خبرنگار و ۲۸ اهل قلم به جشنواره رسیده است.
بهاری افزود: این جشنواره در دو بخش حرفه‌ای شامل سرمقاله و یاداشت، عکس، تیتر، خبر و گزارش و بخش موضوعی تولیدات تحلیلی مندرج در مطبوعات محلی با موضوع بحران آب و خشکسالی برگزار می شود.
وی بیان کرد: داوری این جشنواره به صورت متمرکز است و یک داور استانی و یک داور ملی این آثار را مورد بررسی قرار خواهند داد.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: در بخش حرفه‌ای به نفرات اول هر رشته مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد، لوح تقدیر و تندیس جشنواره، به نفرات دوم مبلغ سه میلیون ریال و نفرات سوم این بخش مبلغ دو میلیون ریال با لوح اهداء می‌شود.
بهاری افزود: در بخش موضوعی نیز به نفر بر‌تر مبلغ چهار میلیون ریال وجه نقد و لوح و تندیس اهداء خواهد شد.
وی گفت: احتمالا تعداد افراد برگزیده برای دریافت جوایز افزایش می یابد.
انتهای پیام / ۷