برگزاری جشن میلاد امام هادی(ع) در ۱۷ بقعه متبرکه شاخص استان

حجت الاسلام بخشی پور گفت: جشن میلاد امام هادی(ع) شب گذشته در 17 بقعه متبرکه شاخص استان خراسان جنوبی در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و امروز نیز در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام پرویز بخشی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان اوقاف و اداره کل اوقاف در جشن‌ها به دنبال ترسیم زندگی از دیدگاه امام هادی(ع) و ارائه راهکار برای زندگی اسلام است.
وی بیان کرد: جشن های ویژه میلاد امام هادی (ع) شامگاه گذشته در شب میلاد آن امام در ۱۷ بقعه متبرکه شاخص استان خراسان جنوبی در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و امروز نیز در حال برگزاری است.
وی در ادامه گفت: مراسم جشن میلاد امام هادی (علیه السلام) در شهرستان های بشرویه، بیرجند، خضری، خوسف، سربیشه، طبس و فردوس و قاین و نهبندان شب گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
حجت الاسلام بخشی پور در پایان با بیان اینکه قرائت زیارت جامعه کبیره در شب میلاد امام هادی(ع) و مدیحه سرایی مداحان برجسته استانی از جمله ویژه برنامه های این جشن بوده است، افزود: دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت با حضور در این جشن سالروز میلاد امام هادی (ع) را گرامی داشتند.
انتهای پیام/۷