جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی خبر داد

برگزاری دو هزار و ۷۷۹ عنوان برنامه در دهه فجر

سرهنگ اسماعیلی گفت: دو هزار و ۷۷۹ عنوان برنامه در سه سطح استانی، شهرستانی و منطقه ای برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ صفر علی اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی و نماینده کارگروه بسیج ستاد دهه فجر خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی، اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی به تمام دنیا صادر شده است و طولی نخواهد کشید آمریکا سرنوشت های کشورهایی را که اشغال کرده به خودشان واگذار و این سرزمین ها را ترک کند.
وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه خودش می داند به عنوان یک نهاد مردمی برای بزرگداشت ایام دهه فجر برنامه ریزی کند.
جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: دو هزار و ۷۷۹ عنوان برنامه در سه سطح استانی، شهرستانی و منطقه ای برگزار خواهد شد.
اسماعیلی تصریح کرد: آماده سازی رده های مقاومت برای استقبال از ایام دهه فجر، نواختن زنگ انقلاب در مدارس با همکاری آموزش و پرورش، اجرای سرودهای انقلابی و برنامه های فرهنگی و هنری، برگزاری سلسله نشست های علمی و فرهنگی با تبیین نظریه انقلابی، برگزاری همایش ها و یادواره های شهدا از جمله برنامه های دهه مبارک فجر است.
وی افزود: اعزام گروه های جهادی به نقاط محروم استان، همایش نقش زنان در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و تداوم آن با محوریت بسیج زنان، عطر افشانی گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا، برگزاری میز خدمت در محل نماز جمعه، اعزام سخنران های انقلابی به مدارس از دیگر برنامه های ایام دهه فجر است.
نماینده کارگروه بسیج ستاد دهه فجر خراسان جنوبی گفت: بحث های بصیرتی و روشنگری در پایگاه های مقاومت، برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار شهید سلیمانی، ثبت نام نمادین مبارزه با آمریکا با شعار “من سردار سلیمانی ام” و “انتقام می گیریم” و امضای طومار در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از دیگر برنامه های ایام دهه فجر است.
اسماعیلی تصریح کرد: انقلاب سایر کشورها نشات گرفته از انقلاب اسلامی ما است و مردم در روز ۲۲ بهمن از این انقلاب و آرمان های آن با حضور خود دفاع خواهند کرد.
انتهای پیام/ ۱۳۲