رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه خراسان جنوبی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بیش از 30 نقطه شهری و روستایی با حضور پرشور همه اقشار مردم همیشه در صحنه استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام احمد ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی امروز در آستانه یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در جلسه برنامه ریزی که با حضور اعضای شورا در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد اظهار کرد: شعار سراسری یوم الله ۱۳ آبان امسال، استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا است.
وی افزود: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور حوادث مهم و سرنوشت سازی در انقلاب اسلامی است و به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم نام گرفت و با توجه به اقدامات خصمانه استکبار جهانی و اختلاف افکنی‌های آنان در منطقه و جهان بر علیه مسلمین و مظلومان جهان حضور باشکوه همه اقشار مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در بیش از ۳۰ نقطه شهری و روستایی با حضور پرشور همه اقشار مردم همیشه در صحنه استان برگزار خواهد شد و این راهپیمایی در مرکز استان ساعت ۹ صبح از میدان ابوذر آغاز و پس از طی خیابان ارتش و پاسداران در محل میدان قدس اجتماع پایانی صورت خواهد گرفت.
همچنین در ادامه این جلسه نیز سایر اعضاء نظرات وبرنامه‌های خویش را در راستای برگزاری باشکوه و دشمن شکن این مراسم ملی بیان کردند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۵۹/