فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد:

برگزاری رزمایش جهادی شهید عباسپور در خراسان جنوبی با هدف کاهش و مدیریت مصرف برق

سردار علی قاسمی از برگزاری رزمایش جهادی امر به معروف در مصرف بهینه برق و جلوگیری از مصرف بی رویه به مدت ۱۵ روز در این استان خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار سرتپپ پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی صبح امروز در جمع اعضای شورای اندیشه ورز بسیج و مدیران رسانه‌های استان با قدردانی از مجاهدت، آگاهی بخشی و بصیرت دهی رسانه‌ها برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: استقرار دولت انقلابی و جهادی روحیه امید آفرینی و کار جهادی و انقلابی را گسترش خواهد داد.
وی با بیان اینکه رزمایش جهادی مدیریت مصرف برق در دستور کار قرار گرفته است افزود: بسیجیان در قالب این رزمایش و با تشکیل گروه‌های همیار با تذکر لسانی و اطلاع رسانی در راستای کاهش و مدیریت مصرف برق در استان تلاش خواهند کرد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی آگاه‌سازی و اطلاع رسانی خوب و تشویق مردم به استفاده صحیح و بهینه از برق در ساعات اوج مصرف را از اولویت‌های این رزمایش بر شمرد.
سردار قاسمی نقش رسانه‌ها را در این رزمایش مورد تاکید قرار داد و گفت:رسانه‌ها با ایجاد بسترهای گفتمانی و ایجاد روحیه امید آفرینی، تشویق مردم به مصرف بهینه در تحقق این رزمایش مشارکت کنند.
وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها برای تحقق این مهم آتش به اختیار هستند تصریح کرد: اگر ادارات، بانک‌ها و سازمان‌های مختلف ۱۰ درصد برق مصرفی خود را کاهش دهند از این بحران به خوبی عبور خواهیم کرد.
در این نشست مدیران مسئول و نمایندگان رسانه ها و اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج دیدگاه‌ها، راهکارهای اجرایی و عملیاتی خود را برای اجرای این رزمایش ارائه کردند.
رزمایش جهادی شهید عباسپور با هدف کاهش و مدیریت مصرف برق به مدت ۱۵ روز در خراسان جنوبی اجرا می شود.
انتهای پیام/۷