نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

برگزاری رزمایش مومنانه برای جهان شگفت انگیز بود

آیت الله عبادی گفت: برگزاری رزمایش مومنانه در مرحله اول برای جهان شگفت انگیز بود و با شیوع ویروس کرونا مردم کشورهای دنیا در صف اسلحه ایستادند اما در کشور ما مردم در صف شناسایی محرومان ایستادند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی توزیع کمک‌های مومنانه خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: سالها است مشکلات اقتصادی چه به عمد و چه به خطا به وجود آمده و با کارشناسی درست سال‌ها است که مقام معظم رهبری بر روی اقتصاد تاکید دارند.
وی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری بر بعد تولید تاکید دارند، افزود: موضوع کرونا که پیش آمد بسیاری از کشورهای مدعی دچار مشکلات زیادی شدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که مشکلات بسیار است اما ضعف ایمانی بزرگترین مشکل است، افزود: برگزاری رزمایش مومنانه در مرحله اول برای جهان شگفت انگیز بود و با شیوع ویروس کرونا مردم کشورهای دنیا در صف اسلحه ایستادند اما در کشور ما مردم در صف شناسایی محرومان ایستادند.
آیت الله عبادی با اشاره به این‌که ماه دی الحجه و هفته ولایت و امامت بعد از آن شهادت ابا عبدالله و ماه‌های محرم و صفر را در پیش داریم، افزود: اگر چه با توجه به مسائل بهداشتی برگزاری مراسمات باشکوه کمرنگ‌تر خواهد بود اما از جهت ایثار، گذشت، کمک و انفاق به نیازمندان پررنگ‌تر خواهد بود.
وی با اشاره به این‌که مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با تجربیاتی که به دست آوردید باشکوهتر از مرحله قبل برگزار خواهد شد، افزود: در حال حاضر کشور از بن بست‌های که به وسیله نفوذ دشمن به وجود آمده بود خارج شده است به همین خاطر دشمن تا می‌تواند فتنه آفرینی می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که در حال حاضر مجلس تازه نفس، قوه قضائیه بیدار و مردم پای کار داریم، گفت: دشمن به دلیل بن بستی که در آن گیر کرده است جنونانه عمل می‌کند و ما باید با رهنمودهای رهبری عاقلانه عمل کنیم تا نقشه های دشمن نقش بر آب شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲