بانوی ملی‌پوش کایاک ایران:

برگزاری لیگ برای ورزشکاران جنبه حمایتی دارد/ امیدوارم بهترین نتیجه را در کسب سهمیه داشته باشیم

کاظمی گفت: امیدوارم بهترین نتیجه و عملکرد را در مسابقات کسب سهمیه داشته باشیم.

به گزارش خاورستان، هدیه کاظمی درباره لیگ آبهای آرام، عنوان کرد: من در مسافت ۵۰۰ متر شرکت کردم که اول شدم. از نظر زمانی هم به نسبت شرایط آب و هوا تایم مناسبی بود.
ملی‌پوش کایاک ایران در پاسخ به این سوال که بعد از یک سالی که به خاطر کرونا بدون مسابقه گذشت، الان لیگ را چطور می‌بینی، گفت: مسابقات لیگ جدا از مسابقات کشوری و انتخابی است و می‌تواند برای ورزشکاران جنبه حمایتی داشته باشد. همه ورزشکاران ملی چون در تیم‌های مختلف هستند سطح لیگ هیچ وقت پایین نبوده است. امیدوارم در سال دوره‌های بیشتری از مسابقات را داشته باشیم.
وی درباره وضعیت قراردادها، یادآور شد: متاسفانه قرارداد من نسبت به آخرین باری که لیگ برگزار شد پایین‌تر بود. به خاطر صحبت‌هایی که با فدراسیون و استان انجام شد تصمیم گرفتیم این دوره کار را انجام دهیم تا دوره‌های بعدی جبران شود.
کاظمی در پاسخ به سوالی مبنی بر کسب سهمیه المپیک، اظهارداشت: هر سال ما در مسابقات مختلف جهانی شرکت می‌کردیم، رقبا را می‌دیدیم و می‌دانستیم کدام کشور با کدام مربی چه روندی دارد، می‌توانستیم بر این اساس شرایط خودمان را حدس بزنیم اما امسال به خاطر کرونا مسابقات لغو شد.
وی افزود: مدت زیادی به خاطر کرونا تمرین نداشتیم، تایم‌هایی که این فصل می‌زنیم در مقایسه با قبل تقریبا برابر است. امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه و عملکرد را در کسب سهمیه داشته باشیم.
انتهای پیام/۴