مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی خبر داد؛

برگزاری مرحله استانی اولین رویداد سواد رسانه‌ای

رضائی گفت: مرحله استانی اولین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه‌ای با موضوع جهاد تبیین به همت مرکز نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضائی مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی با اعلام این مطلب گفت: مرحله استانی اولین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه‌ای با موضوع جهاد تبیین توسط سازمان فضای مجازی بسیج استان خراسان جنوبی و به همت مرکز نهضت سواد رسانه‌ای این سازمان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان باید آثار خود را تا ۵ مهرماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه رویداد ارسال کنند، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در یکی از پیام‌رسان‌های سروش، ایتا، تلگرام به شماره ۰۹۱۰۵۴۷۵۶۷۲ ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۵۶۳۲۲۳۶۸۰۷ تماس گیرند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی اظهار کرد: محورهای مسابقه شامل تربیت رسانه‌ای، فناوری‌های نوین ارتباطی، جریان‌شناسی، اقتصاد رسانه‌ای است که متقاضیان می‌توانند در قالب‌های سخنرانی، موشن‌گرافی، پوستر، اینفوگرافی، کتاب به دبیرخانه ارسال کنند.

رضائی با بیان این‌که سخنرانی ۶ تا ۸ دقیقه و بدون تدوین و یکپارچه باشد افزود: آثار ارسالی نباید به صورت سفارشی برای ادرات، نهادها و مؤسسات تولید شده باشد و کتابی که در یک سال اخیر چاپ شده و سفارشی برای اداره، نهاد و مؤسسه‌ای نوشته نشده باشد، می‌تواند در مسابقه شرکت کند.

وی خاطرنشان کرد: رویداد کشوری سواد رسانه‌ای در آبان‌ماه سال‌جاری در محورها و قالب‌های بالا برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی تأکید کرد: تمامی آثار دریافتی توسط کارشناسان سازمان فضای مجازی بسیج استان ارزیابی خواهد شد و تولیدات برتر ضمن دریافت جوایز ارزنده به مرحله کشوری این رویداد راه خواهد یافت.

 

انتهای پیام/۴