رئیس موسسه پیشگامان طلوع علم در بیرجند خبر داد؛

برگزاری همایش معرفی توانمندی‌های جوانان صاحب ایده و مهارت در خراسان جنوبی

فرهادی از برگزاری همایش معرفی جوانان صاحب ایده و مهارت در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این همایش با هدف محوریت موضوعات علمی و پژوهشی با همکاری و اخذ مجوز از دستگاه‌های مربوطه مانند سازمان بسیج علمی در طول سال‌جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خاورستان، روح الله فرهادی در گفت‌وگو با خبرگزاری علم‌وفن‌آوری، با اشاره به مهمترین اقدامات پیش روی موسسه پیشگامان طلوع علم در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: اجرایی کردن فاز نخست شناسایی دانش آموزان و دانشجویان صاحب ایده و مهارت درشهرستان های استان در جهت مرتبط نمودن آنها به سازمان های متولی حمایت از نخبگان مانند بسیج علمی سپاه انصارالرضا(ع) و بنیاد نخبگان خراسان جنوبی است.
وی با اشاره به برپایی همایش معرفی توانمندی های جوانان صاحب ایده و مهارت افزود: این همایش با هدف محوریت موضوعات علمی و پژوهشی با همکاری و اخذ مجوز از دستگاه های مربوطه مانند سازمان بسیج علمی در طول سال جاری برگزار خواهد شد.
برگزاری کارگاه‌های توانمندسازی جوانان پژوهشگر در بیرجند
مسئول موسسه پیشگامان طلوع علم در بیرجند به برگزاری کارگاه‌های توانمندسازی جوانان پژوهشگر و توانمند به صورت حضوری و مجازی با حضور اساتید برجسته عنوان و بیان کرد: این کارگاه به منظور ارتقاواعتلای توان افراد دغدغه مند در عرصه علم و پژوهش و پاسخ به نیاز های آنان در این عرصه برگزار می شود.
فرهادی برگزاری نشست های تخصصی هم اندیشی برای شناسایی چالش ها و فرصت های پیش روی دانشجویان و دانش آموزان توانمند و معرفی این چالش ها دانست و بیان کرد: این نشست ها به منظور ایجاد آگاهی در سطح جامعه و تلاش برای رفع آن توسط مسئولان که مشابه آن در سال گذشته برگزار می گردد.
انتهای پیام/۴