به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر برگزار شد

برگزاری ورزش صبحگاهی پدر و دختر در بیرجند/ یک دوره کلاس آموزش اسلالوم ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند و کانون پرورش افکار پارند، ورزش صبحگاهی پدر و دختر، در پارک توحید بیرجند برگزار شد.

به گزارش خاورستان،به نقل از اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) برنامه های شادی برای خانواده ها بالاخص دختران در استان در نظر گرفته شد که در همین راستا ورزش صبحگاهی پدرو دختربا همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند و کانون پرورش افکار پارند و با حضور جمع کثیری از علاقه مندان برگزار شد.
این برنامه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، بالا بردن نشاط و شادابی در بین پدران و دختران و با اجرای برنامه‌هایی از جمله برگزاری ورزش و نرمش صبحگاهی، مسابقه طناب کشی و چندین برنامه ورزشی شاد و مفرح در پارک توحید بیرجند انجام شد و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.
برگزاری یک دوره کلاس آموزش اسلالوم ویژه آقایان و بانوان
رضا رجبی ستوده رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیل‌رانی خراسان جنوبی از برگزاری یک دوره کلاس آموزش اسلالوم ویژه آقایان و بانوان خبر داد.
این دوره زیر نظر محسن جعفری، مسئول کمیته اسلالوم و مدرس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل‌رانی کشور، ۲۶ لغایت ۲۷ تیرماه در بیرجند برگزار می‌شود.
برنامه برگزاری کلاس آموزشی مذکور، جهت اطلاع علاقه مندان به شرح زیر می‌باشد:
دوره تئوری: سه شنبه ۲۶ تیرماه ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ در محل مفتح ۲۷ – مرکز آموزش اداره کل ورزش و جوانان و دوره‌های عملی: سه شنبه ساعت۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ ، چهارشنبه ۲۷ تیرماه، ساعت ۹صبح تا ۱۲ ظهرو ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در محل پیست اتومبیل‌رانی امیرآباد برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ ۱۳۵