رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان خبر داد

برگزاری کارگاه ازدواج آسان در نهبندان/ ارائه آموزش ها به ۳۰ جوان

رضایی گفت: در راستای ترویج ازدواج آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ شرکت کننده در نهبندان برگزار شد.

به گزارش خاورستان، حسین رضایی رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه بیان کرد: امروزه هزینه‌های سرسام آور ازدواج‌های تشریفاتی باعث سر باز زدن بسیاری از جوانان از مقوله ازدواج است.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته ازدواج و سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) بیان کرد: در راستای ترویج ازدواج ‌آسان، کارگاهی با حضور ۳۰ جوان در این شهرستان برگزار شد.
رضایی بیان کرد: تغییر دیدگاه جوانان در رابطه با امر ازدواج و آگاهی بخشی به آنان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در گرایش به ازدواج آسان و پایدار موثر واقع شود.
وی اظهار کرد: آثار ازدواج، دلایل درست و نادرست ازدواج، علل تاخیر ازدواج در برخی جوانان و راهکارها و علائم و نشانه‌های هشدار دهنده در ازدواج از جمله محورهای این کارگاه بوده است.‌
رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان بیان کرد: ملاک‌ها و معیارهای یک ازدواج موفق و مهارت های ضروری و لازم برای ازدواج پایدار و حفظ زندگی زناشویی را از دیگر محورهای آموزشی این کارگاه دانست.
بنا به گفته رضایی کارگاه آموزشی ازدواج آسان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و با هدف ترویج و نهادینه کردن ازدواج آسان به مدت دو ساعت برگزار شده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲