به همت کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس صورت می گیرد؛

برگزاری کلاس های هنری و قرآنی طی اوقات فراغت تابستان

رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس از برگزاری کلاس های هنری، نقاشی و قرآنی برای سنین پنج تا ۱۵ سال با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز طی اوقات فراغت تابستان خبر داد.

به گزارش خاورستان،«یوسف بخشایی اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس جهت اوقات فراغت تابستان برنامه ها و کلاس های مختلفی را برگزار می کند.
رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس در ادامه بیان کرد: کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو بحث برگزاری کلاس های آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم برای سنین بالای پنج سال را در دستور کار قرار داده است.
وی به برگزاری کلاس نقاشی در اوقات فراغت تابستان اشاره کرد و گفت: در این کلاس ها نیز افراد بالای پنج سال می توانند شرکت کنند و این کلاس ها در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
بخشایی با اشاره به برگزاری کلاس های هنری افزود: توسط کانون شهدای دهنو طبس بحث برگزاری کلاس های هنر و کاردستی برای سنین پنج تا ۱۵ سال طی اوقات فراغت تابستان در دستور کار قرار گرفته است.
رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس در پایان بیان کرد: این کانون در نظر دارد تا یک اردوی تفریحی در مزارع روستای دهنو طبس برای افراد شرکت کننده در کلاس های اوقات فراغت راه اندازی کند.شبستان
انتهای پیام /۳