معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خبر داد

برگزاری ۶۵۰ برنامه در سالگرد شهادت شهید سلیمانی/ ۶۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد می‌شوند

هزاری گفت: 650 برنامه متنوع در قالب 40 سرفصل در سطح پایگاه‌ها، مساجد و حوزه‌های مقاومت خراسان جنوبی در دهه بصیرت و سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا هزاری معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی بعدازظهر امروز در نشست خبری در خصوص تشریح برنامه‌های دهه بصیرت و سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ۶۵۰ برنامه متنوع در قالب ۴۰ سرفصل در سطح پایگاه‌ها، مساجد و حوزه‌های مقاومت خراسان جنوبی برنامه‌ریزی شده است.
وی افزود: به تعداد سال‌های عمر شهید سلیمانی، ۶۳ نفر از زندانیانی که جرایم غیرعمد دارند در ۱۸ دی‌ماه، آزاد می‌شوند که این برنامه، جزو مهم‌ترین برنامه‌ها است.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: جمعه (دوازدهم دی‌ماه) ساعت ۱۸ در حسنیه جماران بیرجند، برنامه سخنرانی با رعایت دستورهای بهداشتی و تعداد افراد محدود برگزار و این برنامه به صورت زنده از شبکه استانی، پخش می‌شود.
هزاری افزود: کلنگ‌زنی دو پروژه و افتتاح یک پروژه به نام سپهبد شهید سلیمانی از دیگر برنامه‌ها در روزهای آینده است.
وی اظهار کرد: مرحله دوم از گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه در دهه بصیرت اجرا می‌شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه خراسان جنوبی گفت: ستاد گرامیداشت ۹ دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان، شهرستان‌ها و بخش‌ها تشکیل شده است.
هزاری افزود: ۱۴ کمیته با عناوین نیروهای مسلح، اقشار بسیج، بانوان، ایثارگران، بازرسی، فرهنگی و تبلیغات، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، فضای مجازی، سازندگی و محرومیت‌زدایی، امنیت، آماد و پشتیبانی، حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، علمی و دانشجویی و مساجد و محلات در ستاد استانی تشکیل شده است.
وی اظهار کرد: دیدار فرماندهان نیروهای مسلح خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه، برگزاری نشست‌های روشنگری در فضای مجازی، مسابقات فرهنگی و مسابقه از وصیت‌نامه شهید سلیمانی، تولیدات فرهنگی و هنری متنوع، اجرای سرود با حضور گروه‌های سرود در مناطق مختلف شهر، برپایی نمایشگاه دل‌نوشته و شعر، فضاسازی محیطی، چاپ دو عنوان کتاب، انتشار دو هزار کتاب، کرسی‌های آزاداندیشی در بستر فضای مجازی و برگزاری مراسم چلّه بیداری ویژه دانش‌آموزان در بستر شبکه از دیگر برنامه‌ها است.
معاون هماهنگ کننده سپاه خراسان جنوبی گفت: شعاری که در طول این روزها محور کار قرار دارد، “بصیرت فاطمی، ولایت‌مداری و مقاومت علوی” است که همه در شهید سلمیانی که راه حضرت فاطمه(س) را در پیش گرفتند، خلاصه شده است.
انتهای پیام/۴