رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فردوس:

بزرگترین مأموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبیین مواضع مقام معظم رهبری است

حجت‌الاسلام بابایی گفت: در هر مناسبتی که مقام معظم رهبری فرمایشاتی دارند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری ائمه جمعه، جماعت و جامعه روحانیت در تبیین مواضع رهبری که مواضع نظام اسلامی نیز است تلاش می‌کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا بابایی امام جمعه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فردوس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن تبریک چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: تبلیغات اسلامی در سطح کشور به صورت هماهنگ نبود و موازی‌کاری فراوان می‌شد لذا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاسیس شد تا تبلیغات اسلامی به صورت هماهنگ در کشور انجام شود.
وی افزود: پس از تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در کشور تمام مراسمات ملی و مذهبی در طول سال با هماهنگی انجام می‌شود و تبلیغات به خوبی صورت می‌گیرد و از برکات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حضور سخنرانان ملی در مراسمات است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فردوس گفت: با توجه به این‌که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مرکب از مسئولان بلندپایه شهرستان اعم از فرماندار، فرمانده سپاه، نیروی انتظامی و امام جمعه است توانستیم در شهرستان فردوس برنامه‌های غنی و خوبی را اجرا کنیم و اگر ادامه داشته باشد و در همه شهرها تبلیغات ساماندهی شود، مؤثر خواهد بود.
حجت‌الاسلام بابایی با اشاره به این‌که بزرگترین مأموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفتمان رهبری است، تصریح کرد: در هر مناسبتی که مقام معظم رهبری فرمایشاتی دارند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری ائمه جمعه، جماعت و جامعه روحانیت در تبیین مواضع رهبری که مواضع نظام اسلامی نیز است تلاش می‌کند.
وی افزود: با تشکیل شوراهای تبلیغات اسلامی تمام مراسمات به صورت هماهنگ و برنامه‌ریزی شده انجام می‌شود و این یکی از برکات شورای هماهنگی تبلیغات است که همه مسائل کشور و جهان اسلام رصد می‌شود و در موقعیت‌های مختلف برای مردم انقلابی تبیین می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فردوس گفت: نظام جمهوری اسلامی همان طور که از اسم آن پیداست هم جمهوری و هم اسلامی است و جمهوریت آن به حضور مردم در صحنه‌ها است که خوشبختانه بعد از گذشت ۴۰ سال مردم در صحنه هستند و حضور مردم در صحنه باعث ماندگاری انقلاب شده است و مادامی که مردم در صحنه باشند انقلاب باقی خواهد ماند و نقشه‌های اجانب نقش بر آب خواهد شد.
حجت‌الاسلام بابایی تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا اجتماعات محدود شده و نمازهای جمعه برگزار نمی‌شود اما با رفع این بیماری ما شاهد حضور مردم در هیئات مذهبی، محافل و نمازهای جماعت و جمعه خواهیم بود و حضور مردم راهگشا برای برنامه‌های انقلاب است اگر چه این روزها از فضای مجازی به خوبی استفاده می‌شود اما آن‌چه که مورد نظر است مشافهه، رودررویی و گفت‌وگوی متقابل بین مردم و شخصیت‌ها است.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۱۴/ ۴