در راستای مقابله با کرونا ویروس؛

بسته های بهداشتی در روستاهای مرزی زیرکوه توزیع شد + تصاویر

۲۵۰ بسته بهداشتی شامل «محلول ضدعفونی، مایع دستشویی، مایع سفیدکننده، صابون، دستکش و ماسک» به همت مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران و کمیته امداد زیرکوه بین روستاییان به صورت رایگان توزیع شد.

به گزارش خاورستان، زینب رمضانی رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی گفت: در این مرحله از طرح نذر سلامت با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) زیرکوه با هدف تامین سلامت عمومی جامعه و مقابله با شیوع کرونا ویروس، اقدام به توزیع ۲۵۰ بسته بهداشتی، ضدعفونی در روستاهای مرزی شهرستان زیرکوه کرد.
به گفته وی، این بسته های بهداشتی که شامل «محلول ضدعفونی، مایع دستشویی، مایع سفیدکننده، صابون و همچنین تعدادی ماسک و دستکش» بود به صورت رایگان و در قالب طرح «نذر سلامت» بین مردم روستاهای.. توزیع شد.
رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران یادآور شد:همچنین ۵۵ خانواده تحت پوشش مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند علاوه بر بهره مندی از سبد معیشت در آستانه عید نوروز، از مواد عفونی و بهداشتی بهره مند شدند.
رمضانی با اشاره به نیاز اقلام بهداشتی، شوینده و دستکش در بیان خانواده های نیازمند عنوان کرد: توزیع دستکش نایلونی و مواد ضدعفونی بین مناطق کم برخوردار خیابان جمهوری اسلامی، کارگران و مهرشهر از دیگر اقدامات انجام شده در قالب طرح نذر سلامت بود که با حمایت خیرین انجام شد.
وی ضمن قدردانی و تشکر از حمایت همه جانبه خیرین در شش ماه گذشته با مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران اظهار کرد‌:خیرینی که آمادگی کمک برای توزیع بسته های بهداشتی در دیگر نقاط مرزی استان خراسان جنوبی را دارند می توانند کمک های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۱۰۰۳۲ به نام مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی واریز نمایند و یا در صورت هرگونه سوال با شماره ۹۳۸۵۶۱۶۳۵۴ تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/۴