فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:

بسیجیان خراسان‌جنوبی ۱۴ هزار یتیم را تحت حمایت قرار می‌‌دهند

سردار قاسمی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقده بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج استان تا ماه مبارک رمضان، ۱۴ هزار یتیم در خراسان‌جنوبی، تحت حمایت تشکل‌های مختلف بسیج قرار می‌گیرند.

به گزارش خاورستان، سردار علی قاسمی صبح امروز در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه منعقده بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج استان تا ماه مبارک رمضان، ۱۴ هزار یتیم در خراسان‌جنوبی، تحت حمایت تشکل‌های مختلف بسیج قرار می‌گیرند.
وی افزود: نهادهای انقلابی به‌ویژه بسیج مردمی، آموزش و پرورش و سپاه پاسداران در قلب مردم این خطه جای دارند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شهدا به معنای واقعی قدم در مسیر نهضت عاشورا نهاده و از اسلام، شریعت و انقلاب پاسداری کردند، ضافه کرد: امروز ایران اسلامی یکه‌تاز و پرچمدار حریت، آزداگی و استقلال‌طلبی در کل عالم است.
قاسمی تصریح کرد: جهان ظلم، استکبار و استبداد برای مقابله با آرمان‌های انقلاب متحد شده و با ناجوانمردانه‌ترین اقدامات و به کار بستن شیوه‌های مختلف تروریستی علیه ایران توطئه می‌کنند.
وی با بیان اینکه تمام آزادگان جهان امام حسین(ع) را قبول داشته و به ایشان عشق و ارادت دارند؛ افزود: کمک‌های مؤمنانه فقط توزیع بسته‌های معیشتی مالی و درمانی نیست، چراکه اگر بتوانیم به فرهنگ و فرایند تعلیم و تربیت کمک کنیم نیز نوعی حضور مؤثر در رزمایش کمک‌های مؤمنانه است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه مجموعه سپاه استان به خدمت به مردم افتخار می‌کند، ابراز کرد: در این راه سپاه، اگر کارنامه و جایگاهی دارد به واسطه حمایت‌ها و دلگرمی‌های مردم خونگرم، مؤمن، ولایتمدار و انقلابی استان است.
انتهای پیام/۴