فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

بسیج ابرقدرت مدیریت جهادی است/با تفکر بسیجی هیچ مشکلی در کشور بر زمین نمی‌ماند‌‌

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج ابرقدرت مدیریت جهادی است، گفت: اگر تفکر جهادی بسیج در همه بخش های اداری و تشکیلاتی و در مسئولان جاری باشد هیچ مشکلی در کشور بر زمین نمی‌ماند‌.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار سرتیپ پاسدار علی قاسمی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه شهرستان بیرجند با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در شأن و  جایگاه ساختار تشکیلاتی بسیج، اظهار کرد: در تاریخ ۲۰۰ ساله مردمی ترین، مخلص ترین ارتش جهان ابر قدرت معنوی ارتش بسیج است تشکلی که تجهیز به ایمان، قرآن و مسائل تربیتی دارد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج تشکلی ۱۰۰ درصد معنوی، اخلاقی، نظامی است ادامه داد: بسیج ابر قدرت بازدارندگی و واکنش سریع است که در یک تصمیم کوتاه مدت در هر حادثه اعم از حوادث طبیعی مثل زلزله و سیل و حوادث از سوی دشمنان آماده انجام مأموریت است.

وی با اشاره به اینکه در هر نقطه که دشمن بخواهد اندک نقشه ای علیه کشور داشته باشد دسته‌های مختلف بسیج آماده نبردند، تصریح کرد: بسیج ابرقدرت مدیریت جهادی است، اگر مدیران فرهنگ بسیجی داشته باشند ما نباید دچار مشکل در کشور باشیم.

قاسمی بیان کرد: باید مدیریت جهادی در صحنه‌های بحرانی در کنار هم قرار گیرد آنگونه که بسیجیان در بسیاری از صحنه‌ها حتی جلوتر از مسئولان هستند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در ادامه گفت: اگر تفکر جهادی بسیج در همه بخش های اداری و تشکیلاتی و در مسئولان جاری باشد هیچ مشکلی در کشور بر زمین نمی‌ماند‌.

وی افزود: بسیج در همه امور نظامی تا حوادث بحرانی باید پیش رونده باشد و بسیجیان باید مسئولان را بسیج کنند و از آنها بخواهند تا امور را پیش ببرند.

قاسمی با بیان اینکه امروز بسیج در همه عرصه ها حضور دارد و کار پیش برندگی انقلاب را دنبال می کند، چرا که کار بسیج کمک به همراهی و تواضع به حق و صبر است، عنوان کرد: در بسیج گروه‌های جهادی از دانش آموزی تا دانشجویی و از طلاب تا پایگاه‌های مقاومت و گروه‌های رزمی جهادی تشکیل شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب به رویش جهادی خوش بین هستند، گفت: جوانانی که در این عرصه وارد می شوند نیروهای جوان با انگیزه هستند.

وی بیان کرد: بسیج  ابرقدرت اقتصاد مقاومتی است و اگر دغدغه‌ ای را که پایگاه‌های  مقاومتی  بسیج دارند، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت نفت و صمت می داشتند ما امروز مشکلی نداشتیم.

قاسمی با بیان اینکه بسیحیان همواره پیشگام هستند، افزود: برگ زرینی از تاریخ  بسیج در اقتصاد مقاومتی متبلور است و تاکنون ۵۰۰ صندوق قرض الحسنه در پایگاه‌های  مقاومت بسیج استان تشکیل شده است که امروز این سرمایه ها بر  پایه معیشت روستایی و در نقاط محروم ایجاد شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در پایان گفت: بسیج یک ارتش الهی بسترساز و حکومت عدل الهی است، این ارتش الهی بسیج افتخار دارد که سرباز امام و رهبری است.

انتهای پیام/۱۰