فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی مطرح کرد

بسیج و سپاه پای کار طرح شهید «سلیمانی»/ آغاز مرحله دوم گام سوم رزمایش کمک مؤمنانه از دی‌ماه

سردار قاسمی با اشاره به اجرای طرح محله‌محور شهید «حاج قاسم سلیمانی» در استان، گفت: بسیج و سپاه با همه توان پای کار آمده و جلسات زیادی با استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر مجموعه‌های غیر سپاه برگزار کرده است.

به گزارش خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با دست‌اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: سال ۹۹ مقارن شده با چهلمین سالگرد دفاع مقدس که در همین راستا از سوم خردادماه تا پایان سال ویژه برنامه‌هایی برای گرامیداشت این مهم پیش‌بینی و در حال اجرا است.
وی بیان کرد: ویروس منحوس کرونا مانع برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های کلان مردمی و نظامی شد اما کارهای فکری، فرهنگی و هنری و در قالب فضای مجازی اجرا و در حال برگزاری است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی مطرح کرد: همه استان‌ها علاوه بر عناوین عمومی هفته‌های دفاع مقدس یک مقطعی را برای خودشان انتخاب کردند که در استان خراسان‌جنوبی هم با بررسی‌های انجام شده در آغاز سال به چند دلیل این هفته را هفته اختصاصی استان خراسان‌جنوبی در دوران دفاع مقدس انتخاب کردیم.
سردار قاسمی با اعلام اینکه از ۱۵ تا ۲۱ آذرماه به‌عنوان هفته اختصاصی خراسان‌جنوبی در دوران دفاع مقدس انتخاب شده، مطرح کرد: برگزاری کنگره دو هزار شهید استان در سال ۹۷، حضور یگان‌ها و گردان‌های نظامی و مردمی از بیرجند و قاین در عملیت والفجر ۹ و آغاز هفته وحدت حوزه و دانشگاه و سالروز شهادت شهید مفتح از دلایل این انتخاب است.
وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح محله‌محور شهید «حاج قاسم سلیمانی» در استان، تبیین کرد: بسیج و سپاه با همه توان پای کار آمده و جلسات زیادی با استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر مجموعه‌های غیر سپاه برگزار کرده است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به روند اجرای طرح و مشکلات پیش‌رو، عنوان کرد: هر چند مشکلاتی وجود دارد اما امیدواریم با پای کار آمدن استانداری خراسان‌جنوبی، دانشگاه علوم پزشکی استان و سایر مجموعه‌ها مشکلات به حداقل برسد.
سردار قاسمی اظهار کرد: همچنین برای مراسم گرامیداشت سالگرد شهید «حاج قاسم سلیمانی» ستاد تشکیل شده و برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است لذا امیدواریم ویژه برنامه‌هایی در خور شأن این شهید بزرگوار در استان داشته باشیم.
وی با اشاره به آغاز گام سوم نهضت مؤمنانه در استان، خاطرنشان کرد: مرحله اول گام سوم رزمایش آغاز و تا پایان آذرماه ادامه دارد همچنین مرحله دوم از گام سوم نیز از اول دی‌ماه آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/۴