استاندار خراسان جنوبی:

بصیرت و مقاومت رمز پیروزی در فضای غبار آلود فتنه است

قناعت گفت: بصیرت و مقاومت رمز پیروزی در فضای غبار آلود فتنه و جنگ شناختی است و ما نباید از ترقه های روز های اخیر بترسیم و بلکه باید به وظیفه خود در این شرایط به خوبی عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، جواد قناعت امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح نظامی و انتظامی مستقر در مرکز استان اظهار کرد: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب با ایجاد جنگ های متفاوت سخت، نیمه سخت، نرم و امروز هم با جنگ شناختی در صدد است بر ذهن و اندیشه مردم تأثیر بگذارد.

استاندار خراسان جنوبی افزود: دشمن در جنگ شناختی با بهره گیری از زیرساخت رسانه های سایبری افکار افراد مختلف را مورد حمله قرار می دهد .

وی تصریح کرد: جنگ شناختی در مرحله اجرا دارای سطوح سه گانه کاربردی، عملیاتی و تاکتیکی است که نشان دهنده دامنه و عمق حمله آن بر جامعه مورد هدف می باشد.

قناعت بیان داشت: در جنگ شناختی تصویر سازی بر روی موضوعی خاص مورد توجه قرار می گیرد و افراد جامعه با بصیرت باید میزان شناخت خود را نسبت به موضوع مورد نظر افزایش دهند.

وی با تأکید بر این که در فضای غبار آلود فتنه تشخیص دوست و دشمن بسیار سخت است، گفت: در حالی که درباره شهید حججی ۶۵۰ مطلب در گوگل وجود دارد، در زمینه فوت مهسا امینی، طی همین چند روز بیش از ۵۰ میلیون مطلب در گوگل بارگزاری شده است.

به گفته وی؛ حوادث اخیر در راستای جنگ شناختی دشمن است و ما وظیفه داریم مانند گذشته با ایستادگی و مقاومت راه حق را ادامه دهیم و دیگران را هم به این راه هدایت کنیم.

انتهای پیام/۱۰