مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

بن خرید کالا بین کارگران روزمزد توزیع شد/ ۵ هزار ماسک تولید شده در اختیار مردم قرار می‌گیرد

هنری گفت: به منظور کمک به کارگران روزمزد در بیرجند که دچار مشکل شدند بین آنها بن خرید کالا توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و فراگیر شدن آن در سطح استان در بعضی کسب‌وکارها اختلال به وجود آمد و قشر زحمتکش کارگران روزمزدی تحت تاثیر این شرایط قرار گرفتند و برای امرار معاش خود دچار مشکل شده‌اند.
وی افزود: از همین رو به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار برنامه‌ریزی شد بسته‌های غذایی در قالب بن خرید برای کارگران روزمزدی که به دلیل مشکلات جاری دچار مشکل شده‌اند انجام شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: لذا با هماهنگی سپاه بن خرید در اختیار کارگران قرار گرفت تا ان‌شاءالله کمی از مشکلاتشان حل شود.
هنری عنوان کرد: همچنین جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در بین این قشر زحمتکش در حاشیه شهر بیرجند تعدادی ماسک توزیع شده است.
وی اظهار کرد: امروز نیز تعداد ۱۱۰ بسته غذایی در قالب بن خرید به ارزش ۱۷ میلیون تومان به همراه ۲۵۰ عدد ماسک سه لایه فیلتردار بین کارگران توزیع شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: همچنین تاکنون تعداد ۵۵ هزار ماسک که به کمک خیرین تهیه شده در بین مناطق محروم استان به صورت رایگان توزیع شده و ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی سطح استان توسط جهادگران درحال انجام است.
هنری افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته با همکاری خیرین بخش قابل توجهی از کمک‌ها در بحث تامین اقلام غذایی و بسته‌های بهداشتی برای اقشار کم برخوردار و آسیب پذیر جامعه در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: تا پایان هفته جاری در حاشیه شهر بیرجند تعداد ۵ هزار ماسک تولید شده در کارگاه‌های تحت حمایت سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/۱۲۷