سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خوسف خبر داد

بهبود وضعیت عبور و مرور محور خوسف – قلعه زری

افقهی از اتمام روکش آسفالت گرم محور خوسف – قلعه زری بطول 6 کیلومتر و ساخت سه دستگاه آبنما خبر داد.

به گزارش خاورستان، سید جعفر افقهی سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خوسف از اتمام روکش آسفالت گرم محور خوسف – قلعه زری بطول ۶ کیلومتر و ساخت سه دستگاه آبنما خبر داد.
وی افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی خوسف و به منظور رفاه حال کاربران جاده ای عملیات روکش آسفالت گرم محور خوسف –قلعه زری و ساخت سه دستگاه آبنما بصورت پیمانی از محل اعتبارات ملی – استانی به مبلغ سیزده هزار میلیون ریال اجرا شده است.
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خوسف، اظهار کرد: ازاولویت های مهم این اداره ارتقاء وضعیت شبکه راههای مواصلاتی خوسف است و با توجه به حجم تردد بالای محور فوق و عبور عمده تریلرهای حامل سنگ، این امر نیازمند ۱۲ کیلومتر روکش آسفالت با اعتبار سی هزار میلیون ریال است.
افقهی ادامه داد :رسیدگی مناسب به راههای اصلی و فرعی و روستایی شهرستان خوسف نیازمند اعتبارات استانی بیشتر با توجه به گستردگی شهرستان نسبت به جمعیت برخوردار عنوان نموده که در کنار اعتبارات ملی قابلیت بهبود محورهای حوزه استحفاظی این اداره را فراهم می کند.
وی در پایان متذکر شد: خوسف دارای بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر جاده بین شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها ، همه ساله به تناسب اعتبارات و در برنامه این اداره قرار می گیرد که با توجه به خرابی رویه های آسفالتی محورها و نیز اولویت بندی آنها نسبت به انجام روکش راهها حوزه استحفاظی انجام خواهد شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲