مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبر داد

بهره‌مندی ۱۰ شهر خراسان جنوبی طی سه سال از نعمت گاز طبیعی

هاشمی از بهره‌مندی 10 شهر استان از نعمت گاز طبیعی طی سه سال اخیر خبر داد.

به گزارش خاورستان، سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در تشریح این خبر گفت: در حال حاضر تمامی شهرهای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که با تلاش و همت مجموعه شرکت گاز خراسان جنوبی ۱۰ شهر استان طی سه سال اخیر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
وی افزود: علی رغم محدودیت های اقتصادی در کشور، گازرسانی در استان سرعت قابل توجهی داشته است که این امر مرهون تلاش جهادی و همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: گسترش شبکه گاز، یکی از ارکان مهم در خدمت رسانی به شمار می‌رود که این امر در توسعه مناطق محروم شهری و روستایی و همچنین کاهش دغدغه‌های مردم می تواند موثر باشد.
هاشمی در ادامه با اشاره به بهره مندی ۱۰۰ درصدی خانوار شهری استان از نعمت گاز طبیعی گفت: در حال حاضر ۹۵۶ روستای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و امیدواریم تا تیر ماه سال آینده تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی استان از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات گازرسانی ایمن، پایدار، بهره ور و با کیفیت در راستای رفاه و رونق اقتصادی بخشی از ماموریت شرکت گاز استان است افزود: پایان پروژه های گازرسانی در استان، پایان ماموریت شرکت گاز نبوده و بخش جدیدی در ارائه خدمات با کیفیت بیش از پیش برای مشترکین و متقاضیان گاز طبیعی آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/۴