مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی خبرداد

بهره گیری از ظرفیت خبرنگاران در کنگره دو هزار شهید خراسان‌جنوبی

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: در برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی به عنوان برنامه مهم و اصولی، از ظرفیت همه رسانه ها و خبرنگاران، استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضایی، مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اصحاب رسانه گفت: از مدت‌ها قبل برای برگزاری این نشست با حضور سردار قاسمی، برنامه‌ریزی کرده‌ایم و بسیار خرسندیم که امروز این مجال فراهم شده است.
وی با بیان این‌که خبرنگاران و اصحاب رسانه در همه امورات و از جمله بسیج رسانه حضور فعال و پیشتازی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: در پوشش برنامه‌های مختلف بسیج ازجمله گروه‌های جهادی؛ تلاش چشم‌گیری را از خبرنگاران شاهد بوده‌ایم که جای تقدیر و تشکر مضاعف دارد.
مدیر بسیج رسانه خراسان جنوبی از پیش رو بودن برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان‌جنوبی به عنوان بزرگ ترین اقدام فرهنگی در استان یاد کرد و افزود: در برگزاری این برنامه مهم و اصولی هم قطعا از ظرفیت همه رسانه ها و خبرنگاران، استفاده خواهیم کرد.
جعفرپورمقدم، مدیر مسئول روزنامه آوای خراسان جنوبی نیز در این جلسه مطرح کرد: به عنوان یک بسیجی در ۲۱ سال قبل کار خود را شروع کرده و در همان زمان نیز با خود عهد بستیم که که در مسیر شهدا و پاسداشت خون این بزرگان گام برداریم.
وی ادامه داد: امروز برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی بهترین فرصت برای آن است که بر تلاش های مان بیفزائیم.
مدیر مسئول روزنامه آوای خراسان جنوبی ضمن اشاره به خدمات موثر رسانه ها در جامعه و از جمله رسانه های مکتوب استان، متذکر شد: کارنامه فعالیت رسانه های مکتوب همچون روزنامه ها به صورت مکتوب موجود است و با ادعا صحبت می کنیم که عمده تلاش خویش را در بحث پاسداشت خون شهدا و توسعه شهر و استان به کار بسته ایم و اگر جایی خدای نکرده کوتاهی و قصوری در این مسیر صورت گرفته، تعمدی نبوده است.
انتهای پیام/۱۰۱/ ۱۱/ ۴