رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

به رسمیت شناختن ایران توسط مستکبران با تشکیل دولت مردمی و ایران قوی/ تغییر اوضاع کشور با انتخاب آیت الله رئیسی

حجت الاسلام مختاری گفت: اگر ما بتوانیم با انتخابات پرشور یک ایران قوی و یک دولت جوان حزب الهی که به یک دولت مردمی و ایران قوی منتهی شود تشکیل دهیم، مستکبران دست از سر ما برخواهند داشت و مجبور خواهند بود ما را به رسمیت بشناسند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام والمسلمین حسین مختاری رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان‌جنوبی در نشست خبری، اظهار کرد: انتخابات بسیار سرنوشت ساز و حیاتی را در پیش رو داریم که در این راستا وظیفه همه ما این است که هم در انتخابات و هم در رأی دادن به کاندیدای اصلح مشارکت حداکثری داشته باشیم.
وی با بیان این‌که همه باید در مشارکت حداکثری در انتخابات احساس تکلیف کنند، افزود: ممکن است افرادی باشند که به دلیل عملکرد دولت در ۸ سال اخیر نا امید هستند و تمایلی به شرکت در انتخابات ندارند، که در این راستا وظیفه ما این است با منطق، اخلاق و عقل افراد را متقاعد کنیم که راه درست شرکت در انتخابات است و قهر کردن اوضاع کشور را بدتر می‌کند و اتفاق خوشایندی نخواهد افتاد.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین باید با گفت‌وگوی منطقی و حسن خلق افراد را برای مشارکت در انتخابات تشویق کنیم تا شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات باشیم.
حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: دشمنان در سال ۵۸ نیز ۹۸.۲ درصد رأیی که اتفاق افتاد را به روی خود نیاوردند و به ضدیت با نظام ادامه دادند و همچنان به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند.
وی با اشاره به این‌که باید حواسمان باشد با نیامدن و عدم مشارکت در انتخابات به دشمن فرصت ندهیم و دشمن را جسور نکنیم، خاطرنشان کرد: گرچه همه ما می‌دانیم حتی افرادی که در انتخاب شرکت نمی‌کنند، باز هم پای نظام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و اگر روزی دشمن خیال خام به سرش بزند در مقابل او خواهند ایستاد.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی یادآور شد: مردم اگر نسبت به حضور در انتخابات تردید دارند به دلیل جریانات سیاسی نیست بلکه مردم ناامید شده اند، زیرا به وعده‌ها عمل نشده است و افزایش قیمت‌ها، بیکاری و مشکلات زیادی را شاهد هستند.
حجت الاسلام مختاری اظهار کرد: مردم حق دارند و باید به دولت و اقدامات نادرستش اعتراض کنند، اما از سوی دیگر باید پای صندوق‌های رای بیایند و اعتراض خود را با رأی به افراد اصلح و انتخاب درست بیان کنند.
تغییر اوضاع کشور با انتخاب آیت الله رئیسی
وی افزود: آمدن آیت الله رئیسی در صحنه انتخابات این امید را در دل مردم ایجاد کرده است زیرا مرد عمل آمده است و اگر ایشان انتخاب شوند اوضاع کشور تغییر خواهد کرد.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با اشاره به درصد رأی بالای آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: نسبت به خراسان جنوبی نگرانی وجود ندارد و هرکدام از مردم ما خاطره خوبی از برخورد آیت الله رئیسی و کمک به محرومان دارند.
حجت الاسلام مختاری بیان کرد: مردم خراسان‌جنوبی مردم فهیم هستند و پیش‌بینی ما این است که در این دوره از انتخابات نیز استان ما درمیزان رأی به آیت الله رئیسی در کشور استان اول خواهد بود.
وی با بیان این‌که مردم باید بدانند آیت الله رئیسی برای کشور و استان فرصت بسیار عالی است و نباید این فرصت را از دست داد، خاطرنشان کرد: امید است ایشان در همان دوره نخست انتخابات، با رأی قابل قبولی پیروز انتخابات باشند.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که مردم از صداقت و خدمت بی منت خوششان می‌آید، افزود: آیت الله رئیسی این ویژگی‌ها را دارد و انسان صادقی است و تاکنون نیز خدمت بی منت بسیاری را نسبت به مردم در کارنامه خود ثبت کرده است. همچنین در تولیت آستان قدس نیز کمک‌های بسیاری به استان ما داشته و دردهای بسیاری را از دوش مردم برداشته‌اند.
حجت الاسلام مختاری اظهار کرد: عملکرد آقای رئیسی در دولت آینده عملکرد مقبولی خواهد بود و ان‌شاءالله با توجه به جایگاه ایشان و این‌که همه نخبگان حاضر هستند در سایه ایشان کار و خدمت کنند، ثبات و آرامشی بر کشور حاکم شود و روند معقولی به سوی بهتر شدن اوضاع شاهد باشیم.
وی با اشاره به حمله برخی کاندیداها به آیت الله رئیسی، بیان کرد: آنها می‌دانند که شخصیتی که رأی آوری دارد آیت الله رئیسی است و اگر بتوانند ایشان را از این مقبولیت بیندازند اتفاقی که سال ۹۲ افتاد مجدد رخ دهد و نتیجه آن گونه که می‌خواهند شود.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: از طرفی ایشان در دو سالی که در قوه قضاییه بوده‌اند با بسیاری از این افراد برخورد کرده و اکنون نیز می‌ترسند که اگر ایت الله رئیسی انتخاب شود و قدرت بگیرد با متخلفین برخورد خواهند کرد و حساسیت نشان خواهند داد.
تشکیل ستادهای مردمی خودجوش در حمایت از آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی
حجت الاسلام مختاری با بیان این‌که هماهنگی سه قوه منافع کسانیکه دغدغه انقلاب، اسلام و خون شهدا را ندارند و غرب گرا هستند را به خطر می‌اندازد، تصریح کرد: انتخابات سال ۱۴۰۰ با انتخابات سال ۹۶ قابل مقایسه نیست، در آن زمان ستادهای بسیاری را اجاره کردیم اما اکنون مردم به صورت خودجوش ستاد تشکیل داده‌اند و از آیت الله رئیسی حمایت می‌کنند.
وی به حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری در انتخابات تضمین امنیت کشور، ناامید کردن دشمنان کشور، آوردن یک رئیس جمهور مقتدر در کشور است و اگر بخواهیم نظام اسلامی را حفظ کنیم باید در انتخابات پرشور شرکت کنیم که امنیت ما مخدوش نشود، رئیس جمهور احساس ضعف نکند و بهانه به دست دشمنان نیاید و تحریم ها را بیشتر نکنند.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی حضور حداکثری مردم در انتخابات یک بیعت و رفراندوم مجدد است، بیان کرد: زمانی که دشمن ببینند مردم اینگونه در صحنه هستند ان‌شاءالله از محاسبات و تحلیل های غلط خود دست بردارد و ببیند که ما یک کشور قوی و ملت متحد و منسجم هستیم.
به رسمیت شناخت ایران توسط مستکبران با تشکیل دولت مردمی و ایران قوی
حجت الاسلام مختاری اظهار کرد: اگر ما بتوانیم با انتخابات پرشور یک ایران قوی و یک دولت جوان حزب الهی که به یک دولت مردمی و ایران قوی منتهی شود تشکیل دهیم، مستکبران دست از سر ما برخواهند داشت و مجبور خواهند بود ما را به رسمیت بشناسند.
وی تصریح کرد: مردم ما امروز می توانند با حضور پرشور در انتخابات که هزینه‌ای ندارد، برای کشور اقتدار و امنیت ایجاد و دشمنان را ناامید کنند.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: ۲۴ ساعت قبل از شروع انتخابات تبلیغات رسمی تمام می‌شود اما افراد می‌توانند در خانه با تماس تلفنی و یا چهره به چهره مردم را برای آمدن به پای صندوق های رأی متقاعد کنند.
حجت الاسلام مختاری با بیان این‌که انتخابات در کشور ما یک واقعیت است، افزود: همان افرادی که می‌گویند انتخابات مهندسی شده است، تلاش می‌کنند نظر مردم را جلب کنند زیرا می‌دانند که این مردم هستند که تعیین کننده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: درست است مردم حق دارند دچار تردید و ناامیدی شوند زیرا دولتی به نام تدبیر و امید آمد ولی با بی تدبیری در مردم ناامیدی ایجاد کرد، اما با حسن خلق باید از مردم دلجویی و با منطق آنان را متقاعد کرد که برای بازگشت امید در جامعه به شخصیتی که نماد تفکر و گفتمان اسلامی است رأی بدهند و امید را به جوانان بازگردانند.
انتهای پیام/۱۲۷