مدیر سینما بهمن بیرجند:

به وقت شام پر فروش ترین فیلم سینما بهمن بیرجند شد/ عدم استقبال مردم از فیلم‌های ماه مبارک رمضان

مدیر سینما بهمن بیرجند گفت: فیلم به وقت شام که تا تاریخ 10خرداد روی پرده سینما بود، نسبت به سایر فیلم های سینما بهمن پر مخاطب و بالاترین آمار فروش را به خود اختصاص داد.

مجتبی تخم کار مدیرسینما فردوسی بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان،اظهارکرد:درماه مبارک رمضان فیلم های این سینما در سانس های قبل افطار به صورت نیم بها است.
وی افزود: اما به دلیل عدم اطلاع رسانی استقبال خوبی ازاین فیلم ها تاکنون نشده است.
مدیرسینما فردوسی بیرجند بیان کرد: سانس پخش فیلم های تگزاس وخجالت نکش قبل از افطارساعت ۱۴:۳۰ و۱۶:۱۵ است وبعد از افطار ۲۱:۳۰ و ۲۳ که سانس های بعداز افطار هزینه های آن کامل است.
تخم کار عنوان کرد: فروش فیلم تگزاس تاکنون به بیش از ۴میلیون تومان رسیده است و فیلم خجالت نکش به دلیل اینکه به تازگی روی پرده سینما آمده است،فروش زیادی تاکنون نداشته است.
وی اظهارکرد: فیلم لاتاری تا قبل از ماه مبارک رمضان روی پرده ی سینما فردوسی بود و فروش آن بیش از ۴۰ میلیون تومان رسید.
مدیر سینما فردوسی بیرجند گفت: این فیلم ها تا پایان ماه مبارک رمضان روی پرده سینما است وتا عید فطر فیلم جدیدی اکران نخواهد شد.
حسین واحدی مدیرسینما بهمن بیرجند نیز در گفتگو با خاورستان،اظهار کرد:در ماه مبارک رمضان فیلم های چهار راه استامبول،تگزاس و خجالت نکش در سینما بهمن بیرجند حال اکران است و سانس های قبل افطار نیم بها است؛ سانس پخش فیلم چهارراه استامبول در ساعتهای ۱۴:۳۰ و۲۱ شب است، فیلم تگزاس ساعتهای ۱۸ و ۲۳ و خجالت نکش نیز در ساعتهای ۱۶:۱۵ و ۳۰ دقیقه بامداد است.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی خوبی در مورد اکران های ماه مبارک رمضان نشده است،گفت فیلم های سینما بهمن نیز در سانس های قبل از افطار استقبال چندانی ندارد.
واحدی گفت: فیلم به وقت شام که تا تاریخ ۱۰خرداد روی پرده سینما بود، نسبت به سایر فیلم های این سینما از لحاظ مخاطب پر مخاطب ترین فیلم و نسبت به فروش در بین سایر فیلم‌ها اول شد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/