بیانیه کانون بسیج حقوقدانان بیرجند در حمایت از سپاه

کانون بسیج حقوقدانان شهرستان بیرجند در حمایت از سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بیانیه داد.

به گزارش خاورستان، در این بیانیه به نقل از حجت الاسلام یدالله وحدانی‌نیا مسئول کانون بسیج حقوقدانان شهرستان بیرجند آمده است:

 

(بسم الله القاِصمِ الجَّبارینَ مُبیرِ الظّالِمینَ إِنّ الَّذِینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا فَلا خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَ لا هُمْ یحْزَنُونَ)

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی ارزشی و مولود انقلاب است. پاسداران سربازان خدا، سربازان قرآن، سربازان حقیقت و سربازان برترین ارزشهاى انسانى‌‏ اند که با جان و دل ، با عشق و ایمان به اسلام و مردم وانقلاب خدمت می‌کنند.

در قسمتی از بیانیه تاکید شده‌ است دشمنان قسم خورده این مرز و بوم، به دلیل عصبانیت از ناکامی‌ در رسیدن به اهداف،  پلیدشان، با نابخردی و حماقت و با زیر پا گذاشتن تمامی قوانین و مناسبات بین‌المللی ،نهاد رسمی و ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست جعلی و بی‌اعتبار تروریسم قرار داده غافل از این که پیشتر نیز در سال ۲۰۱۹ میلادی کدخدای مفلوکشان آمریکا، دست به چنین اقدام وقیحانه‌ای زد و جز خفت و خواری ارباب پلیدشان فرجامی نداشت و نه تنها بر مناسبات سیاسی و نظامی انقلاب اسلامی ایران خدشه ای وارد نشد بلکه نیروی سپاه با عزمی راسخ تر پا در میدان دفاع از ارزشهای انقلاب گذاشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: چه مضحک است تروریست معرفی کردن نیروی ارزشی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولت های تروریست پروری که خود تشکیل دهنده نطفه حرام داعش و مسبب کشته شدن میلیون‌ها انسان مظلوم در جنگ ویتنام، حمله به عراق و افغانستان، کشتار بی رحمانه جوانان فلسطینی و نیروهای یمنی و به شهادت رساندن و مفقود شدن صدها هزار تن از مسلمانان است که خود لکه ی ننگی است بر دامن غرب!!!!

در ادامه متن بیانیه آمده است امروز اگر استکبار جهانی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است بیانگر این است که سپاه توانسته با اتکا به اقتدار معنوی ، سیاسی و فناوری خود دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و شیطانی اش ناکام بگذارد و اگر امروز استکبار جهانی نمی‌تواند به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران حتی خیال تعرض در سر داشته باشد از قدرت تسلیحاتی و اقتدار معنوی سپاه است.

در ادامه این بیانیه به این نکته هم اشاره شده است چه زیبا فرمود شهید مظلوم آیة‌الله بهشتی(ره)«البته امریکا عصبانی است، البته امریکا ناراحت است. آمریکا از دست این نهادها عصبانی است،از دست آن چهره‌ها و شخصیت‌هایی که خط ضدامپریالیسم را خط اصلی این انقلاب در بُعد خارجی‌اش ترسیم کرده‌اند عصبانی است. از آنها که می‌گویند در این مقطع از زمان، دشمن اصلی ما آمریکاست عصبانی است. از روزنامه‌هایی که در این خط مردم را آگاه می‌کنند عصبانی است. از تشکیلات سیاسی که ملت را در این خط بسیج و متشکل می‌کند عصبانی است. ولی به آمریکا بگویید عصبانی باش و از عصبانیت خود بمیر. ملت ما همین است که می‌بینی و می‌شناسی و به آنها باید گفت که هنوز این ملت، ابعاد فراوانِ ناشناخته دارد که خبر نداری.»

در پایان این بیانیه آمده است: ما بسیجیان کانون بسیج حقوقدانان شهرستان بیرجند اقدام نابخردانه اتحادیه اروپا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرده و آن را عاملی در ایجاد ناامنی و نقض آرامش و صلح در منطقه و تجاوز به حق حاکمیت و امنیت ملی جمهوری‌اسلامی‌ایران دانسته وحمایت کامل وقاطع خود را از نیروی ارزشی سپاه پاسداران در برقراری امنیت و آرامش در کشور و منطقه اعلام داشته و بار دیگر عهد و پیمان می‌بندیم دست در دست نیروهای مخلص وخدوم این نهاد برخاسته ازدل انقلاب، تحت زعامت وفرماندهی فرمانده کل قوا مقام عظمای ولایت حضرت امام‌خامنه ای «مد ظله العالی» تا آخرین نفس از آرمانها و دستاوردهای این نظام مقدس تا ظهور دولت یار حضرت بقیة‌الله الأعظم دفاع کنیم.