بسته خبر ورزشی

بیرجند قهرمان بوکس خراسان جنوبی/ قهرمانان اسلالوم در بیرجند

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهایی از بر گزاری رقابت های بوکس و اسلالوم خراسان جنوبی با معرفی برترین ها وجود دارد.

قربانی رئیس هیئت بوکس خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: مسابقات بوکس قهرمانی استان در رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور ۳۳ ورزشکار برگزار شد.

به گفته وی در این رقابت ها که ورزشکارانی از شهرستانهای بیرجند، قائن ، فردوس، طبس، بشرویه و خوسف حضور داشتند از هر شهرستان در هر رده سنی بیک تیم در مسابقات قهرمانی استان شرکت کردند که در پایان تیم بوکس بیرجند در هر دو رده با مجموع هفت عنوان طلا مقام اول را کسب کرد.
وی افزود: با توجه به برگزاری اولین دور از مسابقات استانی صرفا در رده های پایه تعداد شرکت کنندگان چشمگیر و قابل قبول بود و نوید بخش روزهای خوب برای آینده بوکس استان است

به گفته وی از بین شرکت کنندگان افراد منتخب به اردوی تیم نونهالان برای حضور در مسابقات کشوری و اردوی تیم نوجوانان استان برای حضور در المپیاد ورزشی ایرانیان دعوت می شوند.

قهرمانان اسلالوم در بیرجند
راند اول مسابقات اسلالوم قهرمانی استان خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند برگزار شد.
سامان اکبرپور رئیس هیئت اتومبیل رانی و موتور سواری خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: راند اول مسابقات اسلالوم قهرمانی استان خراسان جنوبی در محل پیست چند منظوره امیرآباد شهرستان بیرجند برگزار شد.
به گفته وی این دوره از مسابقات در دو کلاس مثبت ۱۶۰۰سی سی و منفی ۱۶۰۰ سی سی با حضور شرکت کنندگان شهرهای نهبندان ، سربیشه ، درمیان ، قاین و بیرجند برگزار شد.
به گفته وی در کلاس مثبت ۱۶۰۰ سی سی به ترتیب مجتبی صحرادار، مجید سامزه و حسین جوانمرد و در کلاس منفی ۱۶۰۰ سی سی علی


موحدیان ،علی یزدان پناه و علی سلمانی مقام‌های اول تا سوم این دوره رقابت ها را از آن خود کردند.