مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

بیش از دو هزار نفر از خدمات کاروان نذر آب۳ در نهبندان بهره‌مند شدند

رضایی گفت: دو هزار و ۴۳۰ نفر در روستاهای نهبندان از خدمات مختلف کاروان نذر آب ۳ بهره مند شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع با خبرنگاران با اشاره به حضور کاروان نذر آب ۳ در دهستان میغان نهبندان، گفت: این کاروان متشکل از ۱۷ نفر کادر درمانی شامل پزشک عمومی، اطفال، ارتوپدی، داخلی، روانشناس، پزشک عفونی و ماما به ارائه خدمت پرداخت.
وی افزود: در راستای فعالیت این کاروان، دو هزار و ۴۳۰ نفر از ۳۲ روستای شهرستان نهبندان از خدمات درمانی، بهداشتی، آموزشی و معیشتی این کاروان بهره مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ویزیت رایگان ۴۵۰ بیمار و توزیع دارو بین مراجعه کنندگان خبر داد و افزود: توزیع ۲۰۰ کیلوگرم آرد، ۵۰ بسته لوازم التحریر و ۴۰ جفت کفش زنانه بین نیازمندان از دیگر خدمات این کاروان بوده است.
رضایی ادامه داد: ۴۰۰ پک بهداشتی و ۴۰۰ بسته معیشتی بین خانوارهای محروم در روستاهای مختلف شهرستان توزیع شده است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه رفع مشکلات آبی روستاییان بیان کرد: در این راستا چهار تانکر به حجم ۱۴ هزار لیتر در روستاهای منطقه شاه کوه و کوه بوبک نهبندان جایگذاری شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از همکاری ۴۰ داوطلب و۱۰ نفر از اعضای جوانان تیم سحر هلال احمر خراسان جنوبی با کاروان نذر آب ۳ خبر داد و افزود: طی فعالیت دو روزه کاروان، خدماتی به ارزش دو میلیارد ریال به مناطق محروم نهبندان ارائه شده است.
بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی تمام این خدمات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ارائه شده است.
انتهای پیام/۱۳۳