خبرهای کانال پلیس خراسان جنوبی؛

بیش از یک تن انواع مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شد/ آغاز طرح فوق العاده ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی

فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: با تلاش ماموران پلیس در خراسان‌جنوبی طی هفته گذشته یک تن و 917 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شده است.

به گزارش خاورستان، ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس در خراسان‌جنوبی طی هفته گذشته یک تن و ۹۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شده است.
وی افزود: مأموران ۱۶۵ قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند.
فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی از کشف ۸ هزار ۸۸۰ لیتر سوخت از قاچاقچیانطی هفته گذشته خبر داد و گفت: ماموران در زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده های نفتی نیز ۵۳ قاچاقچی را دستگیر کردند.
فرشید بیان کرد: طی هفته گذشته ۷۸ سارق دستگیر شدند که به ۱۲۲ فقره سرقت در خراسان جنوبی اعتراف کرده‌اند.
وی ضمن تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، گفت: طی هفته گذشته ۱۹۵ خودرو و ۱۱۸ موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شده است.
آغاز طرح فوق العاده ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی از پارکینگ‌های خراسان جنوبی
علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی از آغاز طرح فوق العاده ترخیص موتورسیکلت های رسوبی و غیر رسوبی موجود در پارکینگ‌های استان از ابتدای هفته جاری خبر داد.
وی افزود: در راستای جلوگیری از انباشت موتورسیکلت‌های رسوبی و غیر رسوبی در توقفگاه و به منظور پیشگیری از ضرر و زیان به اموال عمومی، از ۱۷ آبان به مدت دو ماه طرح ترخیص موتورسیکلت های قدیمی (به شرط آنکه دارای دستور قضائی نباشند) از پارکنیگ‌ها به صورت ویژه و خارج از نوبت دردستور کار این پلیس قرار می‌گیرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی درارتباط با جزئیات این طرح مهم وفوق العاده، بیان کرد: در این طرح برای خدمات دهی به مردم احقاق حقوق آنان و توسعه سرمایه اجتماعی در خصوص هزینه‌های پارکینگ،خلافی و بیمه مساعدت‌های خوبی در نظر گرفته شده لذا موتورسیکلت‌هایی که از سال ۹۰ تا ۹۸ در پارکینگ‌ها هستند با رفع موانع و فراهم شدن این شرایط خاص ترخیص می‌شوند.
عباسی عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح واگذاری آسان و راحت‌تر موتورسیکلت‌هایی است که مدت‌ها می‌شود در پارکینگ است.
وی ازمالکان خواست به منظور بهره مندی از مزایای این طرح هرچه سریع تر به مراکز پلیس +۱۰ درسطح استان مراجعه و نسبت به رفع توقیف وسیله نقلیه خود اقدام کنند.
انتهای پیام/۱۲۷