معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:

بیش از یک هزار و ۲۵۰ پایگاه برای جمع آوری کمک در جشن عاطفه ها در نظر گرفته شده است

معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 259 پایگاه سیار و ثابت برای جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم جشن عاطفه ها در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور به صورت نمادین در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.
وی افزود: به منظور بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در جامعه و برای رفع نیازهای محرومان با همکاری پیوسته مردم جشن عاطفه های امسال برگزار خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای بهتر برگزار شدن جشن عاطفه ها نیز برنامه ریزی شده که این جشن به خوبی برگزار شود و بر این اساس با مؤسسات خیریه و خیرین رایزنی هایی صورت گرفته است.
رفیعی عنوان کرد: جشن عاطفه ها امسال با شعار “لبخند مهر بسته به مهر شما” در سطح کشور برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه جشن عاطفه های امسال دارای ویژگی های شاخصی است،گفت: برای کمک به دانش آموزان در جشن عاطفه های امسال برنامه ریزی شده که از بستر زیر ساختهای الکترونیکی با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی استفاده شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: بر این اساس کد دستوری *۸۸۷۷*۱# برای شماره گیری و کمک در نظر گرفته شده است.
رفیعی عنوان کرد: مردم نیکوکار نیز می‌توانند از طریق تلفن‌های ثابت با شماره گیری های ۰۹۶۸۸۷۷ و مراجعه به سایت امداد کمک‌های خود را به نیازمندان داشته باشند.
وی بیان کرد: در سطح استان یک هزار و ۲۵۹ پایگاه اعم از سیار و ثابت برای جمع آوری کمک های مردمی برپا خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: در مرحله دوم جمع آوری کمک‌ها توسط دانش آموزان در مدارس استان خواهد بود که بر این اساس ۹۴۸ پایگاه در مدارس استان برای جمع آوری کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است.
رفیعی خاطرنشان کرد: یک هزار و ۴۰۰ نفر نیرو در برگزاری جشن عاطفه های امسال همکاری خواهند کرد.
وی اظهار کرد: سال قبل یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها جمع آوری شده است و برای امسال نیز امیدواریم بتوانیم بیش از ۵۰ درصد کمک‌های مردمی را در بحث تامین نیازهای محرومان داشته باشیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: یکی از کمک‌های مردمی در جشن عاطفه ها در زمینه تهیه لوازم التحریر برای ۹ هزار و ۱۷۲ نفر از دانش آموزان تحت حمایت امداد است که امیدواریم بتوانیم بسته لوزام التحریر خوبی آماده کنیم.
رفیعی اظهار کرد: برای جمع آوری کمک‌های خوب و بیشتر، ارتباطات با خیرین داخل و خارج استان برقرار شده است.
وی گفت: به این منظور ۲ هزار و ۵۰۰ پوستر تبلیغاتی طراحی و نسب شده و ۱۱۷ هزار پاکت برای توزیع بین دانش آموزان در مدارس در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/۱۲۷